Paskutinio skambučio šventė scenarijus


Skaitoma nuo scenos. Žemė sukasi – pučia vėjas. Vėjas pučia – žemė sukasi.


Salės scena papuošta gyvomis gėlėmis (narcizai, chrizantemos....)Kol renkasi publika, rodomos klasės vaikų nuotraukos. Skamba smagi muzika. Viskas išjungiama, tyla.

Vėjas pučia – žemė sukasi. Metai bėga, virsta amžiais, kurie paliko mums daug ką.

Daugiau nei prieš 2 tūkst. metų rašytojai ėmė vardinti nuostabius statinius, kuriuos jiems buvo tekę matyti ar apie juos išgirsti. Maždaug 120 metais iki Kr. graikų poetas Antipatras aprašė 7 tokias vietas. Visas jas buvo galima išvysti palyginti nedideliame plote Viduržemio jūros pakrantėje. Gal to sąrašo būta savotiško kelionių vadovo? Jis pasiekė mūsų dienas, nors iš pačių stebuklų tėra išlikęs vienas. Visi jie vadinami SEPTYNIAIS PASAULIO STEBUKLAIS.

Vaikai žaidžia scenoje ir salėje: mergaitės repetuoja šokį, berniukai išsiskaičiuoja.

Juk kitąmet teks eiti į penktą klasę. O ten kiti mokytojai, nauji dalykai.

Skaitovas: Kartą miške gyveno Rudnosiukas. Vieną dieną jam pasidarė labai liūdna. (Rudnosiukas labai liūdnas išlenda iš užkulisių)

Rudnosiukas: Dėl visa ko pasimatuosiu savo liūdnumą. (Matuojasi, išsitraukia liūdnometrą). Ach, liūdnumo iki kaklo... (Parodo salei)

Iš užkulisių skamba prosenelio balsas: Mielasis mano proanūkėli Rudnosiuk, jei kada nors gyvenime tau atsitiks taip, kad liūdnumo bus iki kaklo, prisimink savo prosenelio Brutozauro Augusto patarimą: bėk kuo skubiausiai į mišką ir lakstyk ten taip greitai, kad visas tavo rudnosiukiškas liūdnumas nebespėtų iš paskos, iškristų ir ten pasiliktų.

Rudnosiukas: Einu aš į mišką! (Miške ant kelmo sėdi mergaitė ir netoli ganosi briedis.

  • Pedagogika Scenarijus
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1333 žodžiai)
  • Mokykla
  • Regina
  • Paskutinio skambučio šventė scenarijus
    10 - 1 balsai (-ų)
Paskutinio skambučio šventė scenarijus. (2016 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/paskutinio-skambucio-svente-scenarijus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 07:20
×