Paslaugas teikiančios įmonės kūrimas


Įmones kurimas kursinis darbas. Imones kurimo skaidres. Įmonės kūrimo darbai. Imoniu steigimas ir kurimas skaidres. Imones kurimo darbas. Imones kurimo uzdaviniai. Įmones sukurimas kursinis darbas.

Įvadas. Įmonės kūrimo etapai. Tiksliai suformuluota verslo idėja. Aplinkos analizė. Pagrindinio kapitalo suformavimas. Verslo prognozė. Verslo partneriai. Įmonės steigimas ir kiti juridiniai veiksmai. Finansinių išteklių pritraukimas. Būtinų licenzijų ir leidimų gavimas. Ryšių su tiėkėjais ir pirkėjais užmezgimas. Darbo efektyvumo ir kokybės užtikrinimas. Darbuotojų paiška, priėmimas ir apmokymas. Pagrindinių priemonių paruošimas. Draudimas. Paslaugos teikimas. Praktinė dalis. Paslaugas teikiančios įmonės lietuvoje. Lietuva ir europos sąjunga. Išvados. Literatūra.

Įmonės įkūrimas sudėtingas ir ilgas procesas, reikalaujantis tam tikrų žinių. Todėl savo kursiniame darbe sieksiu aprašyti nuoseklų paslaugas teikiančios įmonės kūrimo procesą. Paslaugas teikiančių įmonių kūrimas skiriasi nuo produktą sukuriančių įmonių įkūrimo. Todėl mano darbo uždaviniai: išsiaiškinti nuo ko prasideda įmonės kūrimas, kokios informacijos reikia įmonės kūrimo pradžiai, kaip vykdomas įmonės įregistravimas, kaip ieškoma darbuotojų ir pan. Praktinėje dalyje domėsiuosi Lietuvos paslaugų sektoriaus padėtimi ir kaip męs atrodome palyginus su Europos sąjunga.

  • Microsoft Word 79 KB
  • 2012 m.
  • 24 puslapiai (5708 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolina
  • Paslaugas teikiančios įmonės kūrimas
    8 - 1 balsai (-ų)
Paslaugas teikiančios įmonės kūrimas. (2012 m. Rugpjūčio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/paslaugas-teikiancios-imones-kurimas.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 24 d. 22:15
×