Paslaugos įvedimas į rinką Planšetiniai kompiuteriai viešbutyje


Įvadas. Prekė. Unikalios prekės idėja. Ataskaitinė forma. Konkurentai. Rinkodaros strategijos parengimas. Ssgg analizė. Pest analizė. Bandomoji rinkodara. Pasiruošimas tyrimui. Ataskaitinė forma. Iš tyrimo gauta informacija. Ataskaitinė forma. Tyrimas. Prekės įvedimas į rinką. Kainodara. Ataskaitos forma. Prekės paskirstymo būdai. Paskirstymo būdai ir rėmimo strategija. Rėmimo strategija. Ataskaitos forma. Pardavimo skatinimo priemonės. Pardavimo strategijos formavimas ir valdymas. Pardavimų programos biudžetas. Pardavimo procesas. Pardavimo analizė. Rėmimas. Kaina. Reklamos tikslas. Reklamų kūrimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Summary. Priedai.


Šiomis dienomis, nuolat atsiranda naujos idėjos, kurių pasekmė būna naujų paslaugų bei prekių atsiradimas. Tai visiems suprantamas reiškinys, greitu tempu besikeičiančiame pasaulyje. Rinkoje yra pateikiama daug įvairių prekių, iš kurių išsirinkti vartotojui tinkamą yra gana sunku. Vartotojui orientuotis rinkoje padeda prekių ženklai, prekės įvaizdis, prekės įpakavimas. Visos rinkų dalys labai išplėtotos, tačiau dar vis gimsta genealių idėjų, kaip patenkinti vartotojų poreikius. Geriausia orientuotis į tokį gaminį, kuris palengvina žmogaus darbą ir leidžia sutaupyti laiko, kurio šiais laikais daugumai trūksta. Taigi, nauja paslauga, kurią „Holiday Inn Vilnius“ viešbutis nori įvesti į rinką – planšetiniai kompiuteriai kiekviename kambariuose. Tikimasi, kad jie užkariaus klientų susidomėjimą ir palankumą, sėkmingai įsitvirtindami rinkoje.

Temos aktualumas. Šiame darbe nagrinėjama, kaip vystėsi naujos paslaugos įvedimas į „Holiday Inn Vilnius“ viešbučio rinką. Naujoji paslauga, tai planšetiniai kompiuteriai „EasyT“, kuriais svečiai turės galimybę naudotis kiekviename kambaryje. Tai visiškai naujos, į „Apple“ gamintojų panašios „planšetės“ su tam tikromis funkcijomis, kurios padės svečiui sutaupyti laiko ir gauti norimą informaciją bei atlikti veiksmų įvairovę. Vis daugiau ir daugiau žmonių naudojasi naujomis technologinėmis naujovėmis, tad ir viešbutis prisitaikytų prie greitai besikeičiančio pasaulio ir savo svečiams galėtų pasiūlyti naują, dar jokiame kitame viešbutyje nenaudojamą „planšetę“. Šiame darbe tikimasi atskleisti planšetinių kompiuterių privalumus ir tikslus bei uždavinius, pateikti planus, kaip planuojama siekti pelno su nauja technologine prekės paslauga.

Darbo tikslas: pristatyti naują planšetinių kompiuterių „EasyT“ paslaugą ir reikalingumą tikslinei grupei.

Įdėjų atrinkimas.Iš daugelio pateiktų minčių, buvo išrinkta viena, kuri tapo mūsų užduotimi- naujos paslaugos įvedimo į rinką planavimu.

Idėjų tikrinimas. Buvo atlikta anketinė apklausa, kurios dėka buvo siekiama išsiaiškinti, ar rinka susidomėtų mūsų gaminiu. Apibendrinus apklausos rezultatus padarėme išvadą, jog didesnė respondentų dalis naudotųsi planšetinių kompiuterių paslaugomis ir naujo gaminio įvedimas į rinką būtų pelningas „Holiday Inn Vilnius“ viešbučiui.

Planšetiniai kompiuteriai vis drąsiau užima savo vietą rinkoje ir tampa itin populiaria šių dienų preke. Šis kompiuteris - tai puiki darbinė ir laisvalaikio priemonė, suteikianti neribotas galimybes. Kadangi, planšetiniai kompiuteriai, dėl jų patogumo, mobilumo, kompaktiškumo ir universalumo labai greitai populiarėja visame pasaulyje, buvo nuspręsta jų paslaugą įdiegti „Holiday Inn Vilnius“ viešbutyje.

Šie kompiuteriai, suteikia galimybę mėgautis neįtikėtinu veikimo efektyvumu, moderniu dizainu ir ypač nesudėtingu valdymu. Įkrauta „planšete“ galite naudotis bet kurioje jums patogioje „Holiday Inn Vilnius“ viešbučio vietoje.“ „Holiday Inn Vilnius“ viešbučio siūlomuose planšetiniuose kompiuteriuose bus galima naudotis elektroniniu meniu, internetu, žaidimais, matyti informaciją apie lėktuvų, traukinių, autobusų tvarkaraščius, susipažinti su vykstančių renginių ir koncertų informacija. Taip pat, svečiai turės galimybę užsisakyti paslaugas ir atsiskaityti už jas neišėjus iš kambario. Ar gi tai nenuostabu? Kiekvienas svečias, sutaupys laiko ir apsistojimas viešbutyje taps tikru malonumu. Juk pasiekiamas internetas čia ir dabar, galimybė susisiekti su verslo partneriais, o galbūt su artimaisiais žmonėmis taps vienu paprasčiausių dalykų išvykus iš savojo krašto.

Nauji planšetiniai kompiuteriai pasižymi Full HD raiškos ekranu, Intel Cor i5 procesoriumi, 4GB operatyvia atmintimi, SSD disku ir jau įdiegta Windows 8.1 Professional operacine sistema, kuri garantuos, kad visas užduotis atliksite greitai ir patogiai. Taip pat, naudodamiesi šia inovatyvia priemone, galėsite rinktis net iš 5 užsienio kalbų: lietuvių, anglų, rusų, prancūzų, vokiečių, ispanų. Tai reiškia, kad bus prisitaikyta prie skirtingos tautybės žmonių, kurie turės galimybę sau pasirinkti žinomą ir suprantamą kalbą. Buvo pagalvota ir apie planšetinių kompiuterių spalvas. Šiam viešbučiui siūloma 3 spalvų „planšetės“: juodos, pilkos ir baltos. Svečias, rezervuodamasis kambarį, galės pasirinkti norimos spalvos planšetinį kompiuterį.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 366 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 42 puslapiai (8205 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justė
  • Paslaugos įvedimas į rinką Planšetiniai kompiuteriai viešbutyje
    10 - 4 balsai (-ų)
Paslaugos įvedimas į rinką Planšetiniai kompiuteriai viešbutyje. (2016 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/paslaugos-ivedimas-i-rinka-plansetiniai-kompiuteriai-viesbutyje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 22:00
×