Paslaugų įmonės, kuri kuria internetines svetaines verslo planas


Įvadas. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo priemonių planas. Paslauga. Paslaugos proceso aprašymas. Materialusis ir nematerialusis turtas. Paslaugų išlaidos. Personalo poreikis. Savininkai bei organizacinė įmonės struktūra. Darbuotojai. Verslo rizikos veiksniai. Įmonės kapitalo poreikis ir šaltiniai. Išvados. Informacijos šaltiniai. Priedai.


Verslo planas yra reikalingas aiškiai ir argumentuotai išdestyti informaciją apie tikslus, poreikius, planus. Taip pat jame nurodomos prognuozojamos veiklos kryptys. Verslo planas padeda laikytis tam tikros tvarkos prieš pradedant savo verslą – numatyti būsimas išlaidas. Numatoma, kaip verslas atrodys po tam tikro laiko tarpo. Yra nurodomos priežastys pradėti verslą ir ką tuo verslo numatoma pasiekti. Verslo plane pristatoma idėja ir įmonė. Tai padeda būsimiems investuotojams.

Šis verslo planas yra rengiamas įndividualiai paslaugų įmonei “KamilėsWEB”, kuri užsiima profesionalių internetinių svetainių kūrimu. Įmonė po penkerių metų veiklos, taip pat ketina kurti virtualias parduotuves su 360 laipsnių peržiūra, mobiliąsias aplikacijas, 3D vizualizacijas bei 3D reklamas ir video bei dar teikti įvairias paslaugas. Įmonė veiks Šiaulių mieste bei visoje Lietuvoje ir ją sudarys šeši darbuotojai. Įmonei reikės 26000 Eur kapitalo.

Išanalizuoti marketingo aspektus apžvelgiant rinką, konkurentus bei sudaryti marketingo priemonių planą;

Šiais laikais informacinės technologijos yra labai sparčiai pažengusios į priekį, kurios kiekvienais metais yra vis labiau tobulinamos ir tobulinamos, bei sparčiai besivystančios. Ir taip pat šios technologijos su kiekvienais metais ar net mėnesiais, kyla laipteliais aukštyn ir stengiasi lyderiauti rinkoje bei užiimti pirmą vietą pasaulyje. Be to, itin aktualios ir pačios reikalingiausios paslaugos yra tos, kurias yra įmanoma suteikti pagal kiekvieno asmens poreikį, pasirinktas tam tikras bei atitinkamas informacinių technologijų priemones. Galime pastebėti, kad dauguma įmonių ir žmonių, šiuolaikinių technologijų amžiuje naudoja internetines el. parduotuves. Visgi internetas yra galingas marketingo įrankis. Be to, todėl visiems verslams ir invidualiems asmenims reikia internetinės svetainės ar informacinės sistemos. Ir taip pat, jų poreikis yra didelis bei dar yra besiplečianti sritis Lietuvoje. O dėl šių kelių priežasčių buvo nuspręsta, kad reikės kurti bei modeliuoti paslaugų įmonę IĮ “KamilėsWEB”, kuri kuria įvairias profesionalias internetines svetaines. Įmonės savininkas Kamilė Zarankaitė. Įmonė yra įsikūrusi Vilniaus g. 127, Šiauliai (1.1 pav).

Apibendrinant galima teigti, jog strateginis tikslas yra pagrindinis įmonės tikslas 3 – 7 metams į priekį, o veiklos tikslai yra kaip pagalbinė priemonė strateginiam tikslui įgyvendinti.

IĮ „KamilėsWEB“ strateginis tikslas – užtikrinti ir išplėsti įmonės plėtojamą veiklą Šiauliuose bei taip pat ir visoje Lietuvoje:

Populiarinti bei išreklamuoti savo įmonę, naudojant įvairiausius galimus reklamos būdus ir naujausias programas.

Norint, kad įkurtas nuosavas verslas užtikrintų sėkmę ateityje, visų pirmą prieš jį įkuriant, reikia būtinai kuo smulkiau išanalizuoti rinką. Ir taip pat joje turi būti aptariami tokie etapai kaip rinkos imlumas, pardavimų perspektyva, panašaus tipo projekto (paslaugos) kaina vietinėje rinkoje ir įvairiuose kitose rinkose, vidutinė projekto (paslaugos) pardavimo galimybė per 1 mėnesį, specifinės projekto (paslaugų) savybės.

Prieš pradedant nuosavo verslo veiklą, pirmiausiai reikia apžvelgti rinką, kokia ji buvo per dvejerius metus t.y. nuo 2015 m – 2016 m. O be to, rinka buvo apžvelgiama naudojant statistikos departamento internetines svetaines, kuriose yra pateiktos analitikų analizės bei paskutinių metų įžvalgos apie IT rinką.

Namų ūkiai, kurie turi savo asmeninį (stacionarų/nešiojamąjį) kompiuterį padidėjo nuo 67,6 % - 70,5 % ir taip pat interneto prieiga padidėjo nuo 68,3 % - 71,7 % [25].

  • Microsoft Word 230 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (5129 žodžiai)
  • Kolegija
  • Giedrė
  • Paslaugų įmonės, kuri kuria internetines svetaines verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Paslaugų įmonės, kuri kuria internetines svetaines verslo planas . (2018 m. Sausio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/paslaugu-imones-kuri-kuria-internetines-svetaines-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 27 d. 00:56
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema