Paslaugų marketingo analizė


Įvadas. Uab „Romnesa“ veiklos pristatymas. Uab „Romnesa steigimas“. Uab „Romnesa“ juridinis statusas. Uab „Romnesa“ misija, vizija, tikslas, uždaviniai, strategija ir taktika. Uab „Romnesa“ valdymo schema. Uab „Romnesa“ marketingo analizė. Paslauga. Pasiskirstymas (vieta). Kainodara. Rėmimas. Procesas. Žmonės. Fizinis akivaizdumas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Uždarosios akcinės bendrovės „Romnesa“ įmonės (toliau- UAB „Romnesa“), kuri veikia Ignalinos rajone, Strigailiškio kaime, veikla ypatingai plati - užsakomieji pobūviai, išvažiuojamieji pobūviai, edukacinės programos, renginių organizavimas, inventoriaus nuoma, turizmas, bei pagrindinė veikla - šakočių kepimas ir restoranas.

Darbo objektas - UAB „Romnesa“ įmonė.

Darbo tikslas - Susipažinti su UAB „Romnesa“ veikla.

Darbo uždaviniai:

Išanalizuoti UAB „Romnesa“ veiklą.

Atskleisti ir aptarti UAB „Romnesa“ paslaugų marketingą.

UAB „Romnesa“ įsteigta 1997 metais. Iš pradžių įmonėje dirbo 12 žmonių. Savo veiklą UAB „Romnesa“ pradėjo kepdama duonos ir pyrago gaminius. Palaipsniui buvo pradėta šakočių, o vėliau ir žarnų gamyba. Duonos gamybos specialistų trūkumas ir padidėjusi konkurencija vertė mažinti duonos ir pyrago gamybą, o vėliau ją visai nutraukti. Visas dėmesys buvo sutelktas šakočių gamybai. Žemos kainos, aukštos kokybės, gerų darbuotojų ir siūlomo pirkėjams aukšto serviso dėka įmonei pavyko susitarti su visais tuo laiku veikusiais ir atsirandančiais prekybos tinklais dėl produkto pirkimo.

Augant prekybos tinklams, augo ir įmonė. Šiandien UAB „Romnesa“ yra lyderė savo produktų grupėse Lietuvoje ir kryptingai skverbiasi į Europos Sąjungos (ES) valstybių rinkas. Kompanija taip pat yra Utenos regiono kulinarinio paveldo tinklo narė. Nuo 2005 metų birželio mėnesio įmonė pradėjo veiklą turizmo srityje. Tai turistinio inventoriaus nuoma, apgyvendinimas, parodomųjų šakočio kepimų organizavimas, tarpininkavimas teikiant paslaugas. Įmonė įstojo į Lietuvos kempingų asociaciją. UAB „Romnesa“ valdo Mindūnų kempingą: turi įrengusi 150 miegamųjų vietų su patogumais turistams. Įmonė specializuojasi didelių turistų grupių kompleksiniame aptarnavime. Organizuoja renginius įmonėms iki 3000 žmonių. Ignalinos rajone Ceikinių kaime įmonės nuosavybės teise priklausomame pastate yra įrengtas natūralių žarnų gamybos cechas. 2008 metų gruodžio mėnesį įmonė Strigailiškio kaime atidarė 120 vietų restoraną „Romnesa“.

  • Marketingas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1620 žodžiai)
  • Universitetas
  • Paulina
  • Paslaugų marketingo analizė
    10 - 9 balsai (-ų)
Paslaugų marketingo analizė. (2015 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/paslaugu-marketingo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:42
×