Paslaugų pardavimo valdymas


Paslaugų padėties rinkoje nustatymas - tyrimas. Įmonės paslaugų aprašymas. Įmonės tikslai. Kuo iki šiol teikiamos paslaugos išsiskiria iš konkurentų siūlomų? Kokios yra rinkos problemos? Ko pageidauja klientai? Kas jų netenkina? Apibendrinus 1. 1-1. 3 punktus,aprašykite, kokių paslaugų reikia vartotojui, ir tai pagrįskite. Paslaugos pardavimo strategijos parengimas. Naujos paslaugos sudėtis, savybės. Pabrėžkite naudas, kurias gauna klientai. Tikslinės klientų grupės - rinkos segmento - parinkimas. Įmonės stipriosios pusės siūlant rinkai tokią paslaugą. Kiek tokių paslaugų galima būtų parduoti per tam tikrą periodą (ketvirtį, pusmetį, metus ar sezoną) ? Įmonės gautos pajamos iš šios paslaugos. Pardavimo planavimas - tikslai ir uždaviniai. Pardavimo organizavimas. Paslaugos parengimas. Svarbiausios savybės. Numatykite, kiek pardavimų vadybininkų turi dirbti, kad pardavimo tikslai būtų pasiekti. Kaip bus organizuojamas vadybininkų darbas? Kokios teritorijos, segmentai bus apimti? Pardavimo vadybininkų motyvavimo planas. Numatykite konkrečias motyvavimo priemones, jų dažnumą, kiekį ir reikalingą pinigų sumą. Parenkite preliminarų (apytikslį) pardavimo biudžetą (jame turi būti susumuotos visos numatomos išlaidos ir palyginama su numatomomis pajamomis.

Tokia veikla kaip lankymasis sporto klubuose ar vairavimas buvo priskiriami prie vyriškų užsiemimų. Bet tokios vietos kaip grožio salonai, kirpyklos ir SPA visada labiau traukdavo moteris, o ne vyrus. Dauguma stipriosios lyties atstovų vis dar drovisi kreiptis į grožio specialistus. Todėl mūsų nauja teikiama paslauga yra - SPA vyrams. Taigi, SPA vyrams yra tokia vieta kur vyriškosios lyties atstovai gali atsipalaiduoti, pailsėti nuo sunkių savaitės darbų bei puoselėti ir prižiūrėti savo kūną. Paslaugos teikiamos salone yra panašios į tas, kurios dabar yra teikiamos moterims, tik skirtumas būtų tas, kad visas SPA personalas padeda, bei aptarnauja ne moteris, o vyrus.

SPA centre yra įvairių rūšių pirtys, kelių dydžių baseinai, keletą kubilų lauke greta pirties. Pirtys įrengtos tiek bendrame pastate, tiek atskiruose pastatėliuose lauke (saunos, rusiškos pirtys). Išsikaitinę pirtyje vyrai gali pasinaudoti kirpyklos, manikiūro, pedikiūro paslaugomis. Ne paslaptis, kad pati geriausia pirtis yra rastiniame statinyje. Prie paslaugų siūlome įvairius masažus. SPA centre taip pat yra atskiri kambariai su biliardu, mini golfu, kad klientai galėtų pailsėti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. O koks poilsis be gurmaniškų patiekalų ir gaivinančių gėrimų.

Lietuvoje bei užsienyje dar nėra žinomų tokių SPA centrų, todėl mes tikimės ir siekiame būti gerai žinomu bei pripažintu SPA centru, kuris būtų vertinamas už aukštą kokybę, gerus specialistus, jaukią aplinką ir išskirtines grožio bei sveikatos puoselėjimo procedūras.

1.2 Kuo iki šiol teikiamos paslaugos išsiskiria iš konkurentų siūlomų?

Kadangi Lietuvoje dar nėra tokių SPA, kurie būtų skirti tik vyrams, todėl galime lyginti tik su SPA centrais, kurie yra skirti moterims. Taigi, mūsų centras išsiskiria tuo, kad jame yra teikiami masažai, kurių nėra kituose centruose, tokie kaip lipo masažai. Šio masažo paskirtis - gydymas ties riebaliniu audiniu, kuris atkuria viršutinę kūno dalį, tonizuoja skrandį ir pagerina jo veiklą. Tačiau tai ne vienintelė paslauga, kuri išsiskiria iš kitų. Taip pat mes siūlome Maroko vonią, kurios trukmė yra 60min. Nuo galvos iki kojų sluoksniais nusilupa negyvasis odos paviršius garų kambaryje, su tradiciniu Maroko mišiniu iš juodojo muilo, chna ir natūralių žolelių, kad paruošti kūną sluoksnių lupimuisi. Tada terapiautas greitai įtrina ir pamasažuoja plaukus su gydančiu ir atstatančiu lasijonu – rezultatas, gryna palaima jums. Dar viena paslauga siūloma mūsų centre, kuri skirta tik vyrams - jauntaviškas skutimas. Tai barzdos ar ūsų skutimas su veido masažu bei kauke. Viena iš paslaugų, kuri siūloma pas mus, kad vyrų oda būtų graži ir prižiūrėta yra odos fitness. Ši paslauga tinka visiems odos tipams, jos paskirtis giliai valyti poras, padeda atsipalaiduoti ir papildo odą būtinomis maistinėmis medžiagomis per 5 etapų ritualus.Taigi, kadangi esame naujai besikurianti įmonė, todėl kol kas galime pasiūlyti tik keturias išskirtines paslaugas, kurios teikiamos tik pas mus. Bet laikui bėgant planuojame plėsti išskirtinių paslaugų asortimentą.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (2601 žodžiai)
  • Kolegija
  • Violeta
  • Paslaugų pardavimo valdymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Paslaugų pardavimo valdymas. (2015 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/paslaugu-pardavimo-valdymas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 18:13
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo