Past simple ir past continuous laikai


Past simple ir past continuous. Past simple. Būtasis paprastasis laikas. Vartojimas ir nurodomieji žodžiai. Įsidėmėti Taisyklingieji veismažodžiai -ed. Nurodomieji žodžiai negali eiti tarp veiksmažodžio ir papildinio. Past continuous. Būtasis tęstinis laikas. Vartojimas. Būtuoju tęstiniu laiku reiškiami praeityje besitęsę nebaigti veiksmai ir neilgai trukę įvykiai. Būseną reiškiantys veiksmažodžiai. Įsidėmėti Būtasis tęstinis laikas vartojamas.

Būtasis paprastasis laikas vatojamas kalbant apie praeities įvykius arba būsenas Praeities įvykio veiksmo laiką ar laikotarpį nurodo žodžiai yesterday ir last: yesterday, last week, last month, last year, last night, last Tuesday, last weekendposakiai su ago: two hours ago, a few weeks ago, several months ago, ten years agowhen?, datos: when?, (at) what time?, in 1998, on 28 December, in April.

Įsidėmėti: Taisyklingieji veismažodžiai: -ed; netaisyklingieji veiksmažodžiai: šaknies balsių kaita; klausiamoji ir neigiamoji formos: su pagalbiniu veiksmažodžiu did. Vartojamas kalbant apie tam tikrą praeities įvykio ar būsenos laiką ar laikotarpį.

  • MS PowerPoint 61 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (192 žodžiai)
  • Modesta
  • Past simple ir past continuous laikai
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Past simple ir past continuous laikai. (2015 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/past-simple-ir-past-continuous-laikai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 09:07
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo