Pastangos tobulinti valstybę ir visuomenę: Andriaus Volano publicistika


Andrius volanas. Volanas konspektas. Andrius volanas mintis. Andrius volanas apie laisvė. Andriaus volano kurinys apie lietuvos pristatyma, samprotavimas. A.volano traktato apie politine arba pilietine laisve analize. Andraius volano citatos. Andrius volanas apie gimtąją žemę. Volano citatos. Andrius volanas kūriniai vertybes.

Pastangos tobulinti valstybę ir visuomenę: andriaus volano publicistika. Andrius volanas. Viena iš xvi a. Šviesiausių asmenybių. Savo mąstymu pralenkė amžių, kuriame gyveno. „apie politinę arba pilietinę laisvę“ jis pateikė kitokį požiūrį į visuomenę. Andriaus volano pastangos tobulinti valstybę ir visuomenę. Citata iš volano traktato “apie politinę arba pilietinę laisvę ”, kuria jis pasako, kad laisvė neturi virsti savivale. Volano mintys apie tai, kad yra neteisinga, kad luomai yra uždari ir kad bajorų luomas turėjo per daug privilegijų. Citata, apie tai, kad kilmingųjų luomui nevalia užsiiminėti nešvariais darbais, pragyvenimui gali pelnytis tik iš žemės darbo. Citata, apie tai, kad dorybės siekimą volanas laikė svarbesniu dalyku už aukštą kilmę. Citata, apie tai ką a. Volanas laikė narsumo, teisingumo ir dosnumo pavyzdžiais. Citata, kodėl patriotizmą a. Volanas laikė didele vertybe. Citata, atspindinti a. Volano nuomone apie girtuokliavimą.
  • MS PowerPoint 595 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių
  • Mokykla
  • Milda
  • Pastangos tobulinti valstybę ir visuomenę: Andriaus Volano publicistika
    10 - 3 balsai (-ų)
Pastangos tobulinti valstybę ir visuomenę: Andriaus Volano publicistika. (2013 m. Vasario 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/pastangos-tobulinti-valstybe-ir-visuomene-andriaus-volano-publicistika.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 05 d. 04:38
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo