Pastaruoju metu populiarėja garsinės knygos, kuriose kūrinius skaito aktoriai - Literatūra, 30 potemė


Neigarsinti lietuvių literatūros klasikos kūriniai. 30. garsinės knygos.

10 klasės 30 potemė 2015 m. Tema Literatūra. Potemė su išplėstiniu planu ir literatūros nuorodomis. Potemė apie garsines knygas.
30. Pastaruoju metu populiarėja garsinės knygos, kuriose kūrinius skaito aktoriai. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, pasvarstykite, kurie lietuvių klasikos kūriniai turėtų būti įrašyti garsinėse knygose, ir paaiškinkite, kodėl.

Garsinės knygos - mano manymu tai labai sumanus išradimas. Kai toks didelis pasaulio tempas dažnai nelieka laiko paprastam skaitymui, o garsinė knyga leidžia klausytis kūrinio važiuojant automobilyje, einant gatve su ausinuku. Tai labai patogu. Jau dabar dalis geriausių lietuvių literatūros kūrinių yra įgarsinta garsinėmis knygomis. Tai tokie klasikiniai kūriniai kaip Altorių šešėly, Balta Drobulė ir pan. Taip pat yra ir daug kitų kūrinių kurie galėtu būti įgarsinti. Mano manymu perkskaityti knygą ir ją perklausyti yra du skirtingi dalykai. Klausymas lyg yra paprastesnis dalykas kuris mažiau vargina ir leidžia tiesiog įsijausti į kūrinį. Tai primena vaikystę kai neįpareigojančiai klausydavome pasakų. Šiandien pakalbėsiu apie kelis kūrinius kurie galėtu būti įrašyti garsinių knygų pavidalu.

Turėtu būti įgarsinamos tos knygos, kurios moko gyvenimo išminties ir tikrųjų vertybių. Viena iš jų būtų intensyviai senstanti vertybė - darbštumas. Nuo pat neatmenamų laikų lietuviai garsėjo savo darbštumu, stropumu ir meile darbui. Tai galima įžvelgti tradicinėje kultūroje- dainose, pasakose.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (772 žodžiai)
  • Mokykla
  • Pastaruoju metu populiarėja garsinės knygos, kuriose kūrinius skaito aktoriai - Literatūra, 30 potemė
    10 - 8 balsai (-ų)
Pastaruoju metu populiarėja garsinės knygos, kuriose kūrinius skaito aktoriai - Literatūra, 30 potemė. (2015 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/pastaruoju-metu-populiareja-garsines-knygos-kuriose-kurinius-skaito-aktoriai-literatura-30-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 07:29
×