Pastato inžinerinės įrangos fragmento modelį


Technologijų diplominis darbas. Baigiamojo darbo apraše vartojamos sąvokos. Projektavimas. Idėjos paieška. Grafinis vaizdas. Įgyvendinimo etapai. Medžiagų pasirinkimas produktui. Baigiamojo darbo produktui pasirinktos darbo priemonės. Technologiniai rezultatai. Konstravimas. Išvados. Priedai.


1.Mano užduotis buvo sumontuoti buto vandens apskaitos mazgą, panaudojant rutulinius ventilius, plieninius vamzdžius. Savo užduotį įvykdžiau ir sumontavau šį buto vandens apskaitos mazgą.

2.Šiam darbui atlikti man prireikė : keturių plieninių vamzdžių su trumpasriegiu, vieno plieninio vamzdžio su ilgasriegiu, dviejų rutulinių ventilių, purvo gaudiklio ir vandens skaitiklio. Visų šių dalių sujungimui panaudojau : movas, kontraveržles ir sandarinimo medžiagas ( linų pakulas ir sandarinimo pastą). Visą tai sujungiau vamzdinio rakto pagalba.

3.Šis vandens apskaitos mazgas yra surinktas vadovaujantis visais techniniais reikalavimais. Atlikdamas darbą laikiausi darbo saugos reikalavimų.

4.Gaminys hidrauliškai išbandytas ir yra sandarus. Išbandymui atlikti panaudojau hidro presą, vandens skaitiklis veikia.

Pastato inžinerinės įrangos fragmento modelį. (2015 m. Sausio 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/pastato-inzinerines-irangos-fragmento-modeli.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 04:17