Pastatų rekonstrucijos ir remonto darbai


Aiškinamasis raštas. Duomenų surinkimas, susisteminimas ir sprendimo priėmimas. Rekonstruojamo gamybinio pastato esamos sienos ir stogo konstrukcijos šiluminės varžos ir šilumos perdavimo koeficiento skaičiavimas. Sienos konstrukcija. Stogo konstrukcija. Langai, durys, vartai. Naujos rekonstruojamo gamybinio pastato sienos ir stogo konstrukcijos šiluminės varžos ir šilumos perdavimo koeficiento skaičiavimas. Sienos. Stogo konstrukcija. Langai, durys, vartai. Rekonstrukcijos sprendimo technologijos schemos sudarymas. Rekonstrukcijos, remonto procesų aprašymas, organizavimas, priežiūra. Technologinės įrangos parinkimas ir kiekių skaičiavimas. Statybinių mechanizmų suvestinė. Rekonstrukcijos metodų parinkimas ir aprašymas. Rekonstrukcijos, remonto darbų kiekio skaičiavimas. Mašinų ir mechanizmų parinkimas. Savaeigio žirklinio keltuvo parinkimas. Savivarčio parinkimas. Krano parinkimas. Darbo sąnaudų ir brigados sudėties skaičiavimas. Materialinių išteklių poreikio žiniaraštis. Statybinių medžiagų suvestinė. Rekonstrukcijos, remonto procesų aprašymas, organizavimas, priežiūra. Saugos technikos ir priešgaisrinės apsaugos reikalavimai. Išvados. Naudota literatūra.

Projektuojamas gamybinio pastato fasadų šiltinimas putų polistireno termoizoliacija, fasadai suformuojami iš silikatinių blokelių mūro, sudarant dalinai vėdinamą oro tarpą, fasadai tinkuojami ir dažomi, denginys šiltinimas akmens vatos termoizoliacija, klojant „MIDA MOST PV S5b“ tipo ruloninę stogo dangą, taip pat įrengiamas denginio vėdinimas nuo drėgmės. Keičiami esami nusidėvėję langų, dūrų ir vartų gaminiai, paliekant tas pačias angas.

Rekonstravus pastatą, jo sienų, stogo, langų, durų ir vartų šilumos perdavimo koeficientai atitinka ir viršija šiuo metu LR galiojančius norminius šilumos perdavimo koeficientus.

  • Statyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 964 KB
  • 2013 m.
  • 38 puslapiai (7043 žodžiai)
  • Universitetas
  • Modestas
  • Pastatų rekonstrucijos ir remonto darbai
    10 - 4 balsai (-ų)
Pastatų rekonstrucijos ir remonto darbai. (2013 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/pastatu-rekonstrucijos-ir-remonto-darbai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 10:37
×