Pastatų ūkio valdymas konspektas


Pagal eilę parametrų. Daugiabučio namo modernizavimas. Namo energinis auditas. Pastato energinio naudingumo sertifikavimas. Klojamas horizontalus kolektorius. Į tris kategorijas.


1.Gyvenamųjų namų, visuomeninių ir kitų pastatų priežiūros ūkis, į kurio sistemą įeina įmonės ir tarnybos, kurios prižiūri pastatus ir palaiko tinkamą naudojimo lygį, kad juose gyvenantys ar dirbantys gyventojai turėtų normalias sąlygas, kad būtų užtikrintos normalios sanitarinės pastatų ir prie jų esančių teritorijų sąlygos.

2. Vandentiekio ir kanalizacijos ūkis, kurio įmonės turi tiekti miestui vandenį (ir geriamąjį, ir pramoniniams tikslams).

4. Energetinis miesto ūkis, kurio įmonės tiekia miestui ir jo gyventojams elektrą, šilumą, dujas ir kitokias kuro rūšis.

5. Miesto aplinkos tvarkymo ūkio įmonės turi prižiūrėti miesto kelius, gatves, tiltus, parkus, sodus ir kitas žaliąsias zonas, taip pat vykdyti miesto sanitarinę priežiūrą, valyti teritorijas, išvežti šiukšles, atliekas ir pan.

1.Ši ūkio šaka ir jos gamyba bei teikiamos paslaugos yra išskirtinio pobūdžio ir teikiamos tik tam tikroje vietoje.

2. Tiesioginiai gamintojų ir vartotojų ryšiai, kai paslaugos teikiamos nuolat.

3. Gamybos ir paslaugų teikimo ir vartojimo tiesioginė priklausomybė. „Produkcijos“ poreikis turi būti patenkinamas tuo pačiu metu, kai atsiranda.

gali buti klausimas apie pagrinde organizacijos fukcija( planavimas ir kontrole)

Priežiūros schema, kai visas paslaugas teikia pastatų ūkio valdymo įmonė

Priežiūros schema, kai didžiąją darbų dalį atlieka bendrijos darbuotojai (blogas variantas)

2. Jis yra neatsiejamas nuo žemės–jo negalima perkelti iš vienos vietos į kitą.

Komercinės paskirties objektų rinka gali būti suskirstyta pagal eilę parametrų:

Namai su susietais prietaisais. Skirtingi elektriniai prietaisai tokie, kaip TV, VCR,radijas, kompiuteriai ir papildomi diktofonai, displėjai, mikrofonai ar kameros, yra sujungti tarpusavyje. Namuose veikia plačiajuostė radijo signalų sistema, bet kartu laidinės ir belaidės technologijos yra priimtinos. Taipogi, yra reikalingos ankstesnio namo tipo funkcijos, nes išlieka poreikis lengvo valdymo visų susietų prietaisų.

  • Statyba Konspektas
  • Microsoft Word 664 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1610 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sima
  • Pastatų ūkio valdymas konspektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Pastatų ūkio valdymas konspektas. (2017 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/pastatu-ukio-valdymas-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 17:18
×