Pastebėjimai apie Miškų urėdiją


Patikrinimo procedūros ir faktiniai pastebėjimai vį radviliškio miškų urėdija. Piniginių išteklių valdymo prioritetai. Patikrinta , ar Įmonė laikosi Darbuotojų darbo apmokėjimo ir premijavimo taisyklių. Patikrinta , ar Įmonė tinkamai apskaito ir atskleidžia informaciją apie valstybinės reikšmės miško žemę ir medynus.

Įsakymu patvirtintas Sąskaitų planas ir Aiškinamojo rašto pildymas, teikiant 2014 m. FA ir sąskaitų planas, taikytinas nuo 2014 m. sausio 2 d.

Taip, parduotų prekių ir paslaugų savikaina kaupiama 6001-6052 sąskaitose, kurios suskaidytos į dar smulkesnes analitines sąskaitas.

Taip, pardavimo sąnaudos kaupiamos 6101-6109 sąskaitose, kurios suskaidytos į dar smulkesnes analitines sąskaitas, bendrosios ir administracinės sąnaudos kaupiamos 611 klasės sąskaitose, kurios suskaidytos į dar smulkesnes analitines sąskaitas, veiklos mokesčių sąnaudos kaupiamos 613 klasės sąskaitose, kurios suskaidytos į dar smulkesnes analitines sąskaitas.

2.1. ar vadovaujantis 2011 m. lapkričio 29 įsakymo Nr. 1B-480 nuostatomis miškų urėdija patikslino:

2.4. atrankos būdu tikrinta ar teisingai atliekamas darbo užmokesčio ir su juo susijusių mokesčių priskyrimas tiesioginėms gamybos išlaidoms ir veiklos sąnaudoms, taikant klasifikatoriaus kodus:

2.6. atrankos būdu patikrinta ar laikomasi darbų administravimo išlaidų paskirstymo ūkinės ir ekologinės bei socialinės veiklų sąnaudoms

2.6.1. kaupiant ir paskirstant miško atkūrimo įveisimo, apsaugos, naudojimo ir miškotvarkos personalo išlaikymo sąnaudas

Mažmeninės prekybos pirkėjų sąrašas, pateikiamas sutarčių vykdymo 2014 m. I-ojo ir II – ojo pusmečių ataskaitose (Miško skaitos). Mažmeninėje prekyboje parduodamai medienai išrašomos paskyros patvirtinamos vyr. inžinieriaus ir urėdo parašais, bei įmonės antspaudu.

3.1.2. ar už didmeninėje prekyboje parduotą medieną pirkėjas atsiskaito per 15 kalendorinių dienų nuo pirkimo dokumentų išrašymo datos (48 p.), išskyrus 49 ir 50 p. numatytus atvejus.

Didmeninės prekybos pirkėjų sąrašas pateikiamas sutarčių vykdymo 2014 m. I-ojo ir II – ojo pusmečių ataskaitose (Miško skaitos).

3.1.3. ar didmeninės prekybos pirkimo sutartyse nustatytas 45-60 dienų terminas, kai pirkėjas sandorio įvykdymą garantuoja turtu (49 p.)

3.1.4. ar iš pirkėjų, kurie paskutinius vienerius metus nepirko medienos, reikalaujamas išankstinis apmokėjimas (50 p.)

Iš pirkėjų naujai perkančių medieną arba iš pirkėjų, kurie paskutinius vienerius metus nepirko medienos, reikalaujamas išankstinis apmokėjimas.

Pasibaigus sutartyje numatytam terminui, neatsiskaičius už pateiktą medieną pirkėjams pardavėjas per 2 dienas sustabdo medienos pardavimą ir apie tai informuoja pirkėją raštu. Tokių raštų yra labai daug. Susipažinta su raštais, siųstais įmonėms UAB Žėrutis, SIA Baltic Timber LV, UAB Juodeliai, Remigijaus Tamošaičio IĮ.

Tokių sutarčių nutraukta nebuvo. Sustabdžius medienos pardavimą ir raštu apie tai informavus pirkėją, jis greičiau atsiskaito už medieną.

2009-04-24 įsakymu Nr. V-57 „Dėl pirkėjų pradelstų skolų už parduotą medieną mažinimo“, atsakingu darbuotoju paskirta vyr. buhalterės pavaduotoja.

5.3. ar analitinė apskaita vedama pagal kiekvieną pirkėją, pagal kiekvieną sutartį, pateiktas apmokėti sąskaitas faktūras, skolų padengimo terminus ir būdus

Taip, vedama pagal kiekvieną pirkėją ir pagal kiekvieną sutartį.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (2829 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolis
  • Pastebėjimai apie Miškų urėdiją
    10 - 8 balsai (-ų)
Pastebėjimai apie Miškų urėdiją. (2015 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/pastebejimai-apie-misku-uredija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 14:30
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo