Pasyvūs namai. Mažai energijos naudojantys pastatai


Pasyvus optinis tinklas. Pasyvus namas kursinis. Geoterminis sildymas mokslo darbai. Geros skaidres. Mazai energijos naudojantys namai. Pasyvus pastatai. Pasyvaus namo referatas. Referatas apie pasyvu nama. Pliusines energijos namas. Referatas pasyvus namas.

Labai geros skaidrės kiekvienam, norinčiam sužinoti apie energijos taupymą savo name, pasyvius ir mažai energijos naudojančius namus. Įprasto, pasyvaus ir mažai energijos vartojančio pastatų palyginimas ir privalumai. Mažai energijos naudojantys (pasyvūs) pastatai. Energiją taupančių statinių klasifikavimas. Pasyvūs pastatai. Pasyvaus namo sistemos. Rekuperacinė vėdinimo sistema. Pasyvaus namo nauda ir privalumai. Nulinės arba pliusinės energijos pastatai. Naudoti šaltiniai. Vsiaks smulkiai paaiškinta su vizualinėmis schemomis.

1)    Mažai energijos naudojantys pastatai;2)    Pasyvūs pastatai;3)    Nulinės arba pliusinės energijos pastatai.

Pasyvaus namo lauko atitvarų  šiluminė varža turi būti ne mažesnė nei 0.10 W/m²K (dabar sienoms reikalaujama šiluminė varža – ne mažiau nei 0,5 W/m²K). Pasyvus namas tai yra ne tik gerai apšiltintas statinys, o visas atsinaujinančių sistemų kompleksas: rūsyje po žeme montuojamas geoterminio šildymo sistema, ten pat numatomas rezervuaras karštam vandeniui, šildomam kolektorių ir saulės baterijų akumuliatorinė talpykla. Ant stogo pietinėje pusėje tvirtinamos saulės baterijos ir kolektoriai; grindyse, lubose ir sienose montuojama termo-aktyvi šildymo sistema tam, kad visas uždaras “vokas” akumuliuotų šilumą savyje.

Šiluminis komfortas ir žiemą ir vasarą. Energiškai efektyvus namas yra kruopščiai apšiltintas, jo konstrukciniai elementai ir jungtys – sandarios, o šiluminiai tilteliai – minimizuoti. Vėdinimo sistema nuolat tiekianti šviežią orą. Oras yra tiekiamas nuolatos, jis filtruojamas, todėl išorės negatyvus poveikis sumažintas maksimaliai. Energijos taupymas, anglies dvideginio mažinimas. Tai yra svarbiausi aplinkos tausojimo veiksniai. 40 proc. visos energijos sunaudojama pastatuose. Mažesnės eksplotacinės išlaidos. Pasyvūs namai nereikalauja papildomų eksplotacijos investicijų. Mažos gyvenimo išlaidos. Pasyvus namas sutaupo mažiausiai 75 proc. šildymui reikalingos energijos per metus.

Mažos šildymo išlaidos. Žiemą – pasyvus namas apšildomas be tam skirtos centrinio šildymo sistemos, o vasarą – nėra naudojama kondicionavimo sistema.

  • MS PowerPoint 731 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (855 žodžiai)
  • Viktorija
  • Pasyvūs namai. Mažai energijos naudojantys pastatai
    10 - 1 balsai (-ų)
Pasyvūs namai. Mažai energijos naudojantys pastatai. (2012 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasyvus-namai-mazai-energijos-naudojantys-pastatai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 17 d. 21:16
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo