Patalpų apšvietimas. Avarinis apšvietimas. Apšvietimo išlaikymas


Avarinio sviestuvo pajungimo schema. Avarinio apšvietimo schema. Avarinio apsvietimo reikalavimai. Avariniu sviestuvu pajungimas. Sviestuvu pajungimo schemos. Avarinio šviestuvo prijungimas. Avarinio apsvietimo pajungimo schema. Avarinis apšvietimas pajungimo schema. Avarinis apšvietimas schema. Kaip pajungti avarini apsvietima.

Avarinis apšvietimas. Išėjimo kelio ženklai. Išėjimo kelio apšvietimas. Griežtai apibrėžti keliai. Didžiulės atviros vietovės. Fiksuoto sėdimų vietų skaičiaus vietos. Padidintos rizikos vietos. Darbo sąlygos. Sistemų pasirinkimas. Pagrindinio maitinimo sistema. Autonominio maitinimo sistema. Sistemų klasifikacija. Kategorijos. Veikimo būdas. Maitinamos. Ne maitinamos. Išplanavimo schemos. Eiliškumo planavimas. Prižiūrėjimas ir aptarnavimas. Išlaikymas. Apšvietimo išlaikymas. Valymas ir tvarkymas.

Daugelyje įvairių patalpų susirenka labai daug žmonių. Taigi labai svarbu numatyti avarinį apšvietimą, kuris būtų kaip apšvietimas leidžiantis žmonėms pamatyti išėjimą iš pastato, net jeigu ir paprastas apšvietimas sugestų. Reiktų pažymėti, kad kritiškos padėties apšvietimas, tai ne normalios darbinės veiklos pastate atstatymas, sugedus pagrindinės energijos tiekimui. Toks apšvietimas ir visos pastato darbinės veikos atstatymas turi būti vykdomas pajungiant atsarginius energijos šaltinius ir nėra normaliai įdiegtas konferencijų ar mokamosiose patalpose.

Daugelyje pastų privalo būti įdiegtas avarinis apšvietimas. Priešgaisrinės apsaugos ir sveikatos ir apsaugos darbe aktai reikalauja nurodyti pagalbos surasti išėjimą iš visų darbo bei masinio susibūrimo vietų svarbą. Avarinis apšvietimas yra esminė šio reikalavimo dalis ir turi būti numatytas visose vietose, kur gali sutrikti paprastas apšvietimas, kai patalpose yra žmonių. Avarinės padėties patalpų apšvietimo panaudojimo kodas bs5266 nurodo minimalius išsigelbėjimo kelio nurodymo ir apšvietimo stiprumo nutrūkus energijos tiekimui standartus. Šio avarinio apšvietimo vaidmuo yra parodyti saugius praėjimo kelius, priešgaisrinės apsaugos iškvietimo vietas, ugnies gesinimo įrangos vietas, išėjimo signalus ir kelius, bet kokiomis aplinkybėmis.

Patarimai kritinio apšvietimo įrengimo projektams yra duodami techninėje atmintinėjetm12: avarinis apšvietimas. Kuomet yra planuojami nauji pastatai tam tikras dėmesys avariniam apšvietimui turi būti skiriamas dar ankstyvoje projektavimo stadijoje. Jei bet kokie pakeitimai yra planuojami jau egzistuojančių pastatų apšvietime, tam tikras dėmesys turi būti skiriamas ir kritinio apšvietimo reikalavimų išpildymui. Kitų pastatų atvejais patartina pasitikrinti, kad 1971 ir 1974 metų reikalavimai yra išpildyti. Nors bs 5266 nurodo smulkius reikalavimus, kurie vis dar nėra vienodai priimti visoje jungtinėje karalystėje. Baigiamojoje projektavimo darbų stadijoje reiktų pasikonsultuoti su vietinės valdžios institucijomis.

Daugiausia, mokomosios patalpos ir laboratorijos yra naudojamos žmonių, kurie paprastai yra atsakingi už įgyvendinimą ir saugumo užtikrinimą, bei tvarkingą evakuaciją nelaimės ar avarijos atveju. Tačiau laboratorijose, kai kuriems procesams užbaigti reikia skirti dalį laiko, kol galima bus evakuotis, o konferencijų salėse dauguma žmonių blogai žino pastato išplanavimą.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (2073 žodžiai)
  • Petronėlė
  • Patalpų apšvietimas. Avarinis apšvietimas. Apšvietimo išlaikymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Patalpų apšvietimas. Avarinis apšvietimas. Apšvietimo išlaikymas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/patalpu-apsvietimas-avarinis-apsvietimas-apsvietimo-islaikymas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 16:57
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo