Patalynės siuvimas verslo planas


Patalynės siuvimas verslo planas.


Norint veiklą vykdyti kuo produktyviau, bei siekiant išvengti didelių nuomos išlaidų, gamybinės ir administracinės patalpos bus įsikūrusios tose pačiame, nuomojamose patalpose. Kadangi gaminiai bus išvežami ir į kitus Lietuvos miestus, vieta Vilniaus mieste nėra labai svarbi, todėl rinkdamasi patalpas įmonės atstovybė didžiausią dėmesį skiria kainai ir patalpų plotui. Nuomojamos patalpos įsikūrusios miesto pakraštyje, šeškinės mikrorajone, Ukmergės gatvėje. Patalpų plotas 143,80 m2, mėnesinė įmoka 605 Eur.

UAB „Staliorita“ siekia užtikrinti aukštą gaminių kokybę, todėl samdo tik įgudusius, daug patirties turinčius darbuotojus. Kadangi įmonė tik pradeda savo veiklą, norėdama būti konkurencinga, siūlo didesnį nei minimalų valandinį atlyginimą, tačiau jis nėra itin aukštas, nes darbo užmokestį planuojama gerokai pakelti ateinančiais metais atsirinkus tik geriausius darbuotojus ir įsitvirtinus rinkoje. Siuvėjų darbo užmokestis apskaičiuojamas pagal valandinę darbo užmokesčio sistemą ir už vieną darbo valandą pirmąjį pusmetį gaus 3,50 Eur, antrąjį pusmetį darbo užmokestis bus šiek tiek pakeltas iki 4,00 Eur už valandą. Kitiems įmonės darbuotojams bus mokamas fiksuotas mėnesinis atlyginimas. Įmonės gamybos vadovo mėnesinis darbo užmokestis siekia 1050 Eur, gamybos specialistas – 890 Eur, o įmonės direktoriaus 1500 Eur, neatskaičius mokesčių. Visiems įmonės darbuotojams, darbo užmokestis bus išmokamas du kartus per mėnesį. Administracijos ir gamybos darbo laikas bus vienodas, visi dirbs 8 val. per dieną, 40 val. per 5-ias darbo dienas.

UAB „Staliorita“ gaminamoms prekėms pasiūti reikalingas žaliavas pirks iš skirtingų tiekėjų. Patalynei siūti bus perkamos šios medžiagos:

Visų žaliavų pristatymu ir atsiėmimu tiek tiekėjai, tiek tarpininkai pasirūpins patys.

Įmonę aptarnaujantis bankas: AB „Swedbank“ bankas.

Interneto paslaugas teiks: AB „TEO LT“.

Telekomunikacijos paslaugas teiks: UAB „Tele2“.

Tiekėjai buvo pasirinkti dėl ilgametės patirties taip užsitikrinant patikimumą. Su visais tiekėjais buvo pasirašyta vienerių metų tiekimo sutartis ir už suteiktas prekes visa suma sumokama tą patį mėnesį.

Pagamintą produkciją įmonė parduoda pasitelkdama tarpininkus, kurie turi patirties valdant ir parduodant produkciją ir užima stabilią rinkos dalį. Su tarpininkais pasirašyta dvejų metų pardavimo sutartis, o pirkimo sumą įmonės sumoką einamąjį mėnesį. Patalynės komplektai bus tiekiami šioms įmonėms: UAB „NODUS tekstilė”, UAB „Ulita“ bei UAB „KuRima“.

Norėdama pradėti savo veiklą UAB „Staliorita“ direktorius praėjo darbų saugos kursus ir gavo tą patvirtinantį pažymėjimą.

Esant dideliam tekstilės eksportui, UAB „Staliorita“ turės galimybę ne tik užpildyti Lietuvos tekstilės rinkos paklausą, bet ir parduoti savo gaminius užsienio šalyse. Gaminamos prekės bus patrauklios dėl nepriekaištingos kokybės, išskirtinio dizaino ir prieinamos kainos.

UAB „Staliorita“ yra orientuota į dirbančius asmenis turinčius savo pajamų ir priklauso amžiaus grupei nuo 18 metų bei turinčius savo gyvenamąjį būstą. Tai tokie žmonės, kurie galės sau leisti įsigyti patalynės komplektus, kurie yra aukštesnės nei minimali tokios prekės kaina. Pagal socialinę padėtį tai gali būti dirbantys studentai, pensininkai ir visi kiti dirbantys asmenys, kurių pajamos viršija 300 eurų.

Pagal veiklos pobūdį UAB „Staliorita“ turi daug konkurentų, tačiau didelė dalis jų gaminius importuoja, o ne gamina Lietuvoje. Dėl šios priežasties pagrinidiniais savo konkurentais išskiriame įmones savo produkciją gaminančias ir parduodančia Lietuvoje.

Taip pat potencialus UAB „Staliorita“ konkurentas UAB „Avytė“. Įmonė savo veiklą vykdyti pradėjo 2002 m. jos paskutinių metų apyvarta siekė 3 – 5 mln. Eur. Ši įmonė turi labai platų asortimentų pasiūlymą ir savo internetinę parduotuvę, šie faktoriai gali būti pagrindiniai barjerai konkuruojant su UAB „Avytė“ įmone.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 1291 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 74 puslapiai (13999 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ugne
  • Patalynės siuvimas verslo planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Patalynės siuvimas verslo planas. (2016 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/patalynes-siuvimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:14
×