Patikimumo teorija. Uždavinių su išgyvenamumo duomenimis sprendimas panaudojant SAS


Vezio stebejimo planas. Kaplano mejerio testas. Patikimumo uždaviniai. Patikimumo teorija namu. Išgyvenamumo teorija. Logranginis kriterijus. Patikimumo speros. Patikimumo teorija veibulas. Gompertz funkcija. Patikimumo teorija spera.

Uždavinių su išgyvenamumo duomenimis sprendimas panaudojant sas. Turinys. Įžanga. Procedūros. Išgyvenamumo funkcijos kaplano-mejerio įvertiniai. 1 užduotis. Logranginis kriterijus ir peto ir peto’so apibendrintasis vilkoksono kriterijus, skirti išgyvenamumo funkcijų palyginimui. 2 užduotis. Gompertz‘o ir tiesiškai eksponentinė pasiskirstymo funkcijos. 3 užduotis. Log-logistinės pasiskirstymo funkcijos parametrų vertinimas. 4 užduotis. Grafiniai metodai skirti išgyvenamumo skirstiniui parinkti. 5 užduotis. Suderinamumo kriterijai. 6 užduotis. Dvejų gama pasiskirstymo funkcijų palyginimas. 7 užduotis. Literatūra.

Logranginis kriterijus ir peto ir peto’so apperskaityti knygas, nurodytas skyrelyje literatūra , išsiaiškinti naudojamus analizės metodusapskaičiuoti ir pavaizduoti grafiškai duomenų, gautų besilaikant 3-jų tipų dietų ir pateiktų lentelėje. , kaplano-mejerio įvertinius.

Norėdamas ištirti priklausomybę tarp dietos ir naviko vystymosi, tyrėjas suskirstė 90 žiurkių į grupes ir šėrė jas atitinkamai mažai riebiu , prisotintu riebalais ir neriebiu maistu. Žiurkės buvo tos pačios rūšies, veislės ir panašios fizinės būklės. Toks pat kiekis vėžinių ląstelių buvo įšvirkštas į žiurkių letenėles. Jos buvo stebimos 200 dienų. Daugumai išsivystė atpažįstamas vėžys jau pradiniu stebėjimo laikotarpiu, bet buvo ir tokių, kuriems vėžys taip ir neišsivystė per visą stebėjimo laiką. 16 žiurkių iš grupės, kuri buvo šeriama mažai riebalų turinčiu maistu, ir 24 iš prisotintos riebalais, atsitiktinai mirė atitinkamai po 140 ir 170 dienų be jokių vėžio požymių.

15 iš 30 žiurkių, šeriamų mažo riebumo maistu, išsivystė vėžys prieš eksperimento pabaigą. Žiurkėms, kurios mirė, nebuvo diagnozuotas vėžys mažiausiai 140 dienų. Kitoms 14 žiurkių toks laikotarpis tęsėsi mažiausiai 200 dienų. Tarp 30 mažai riebalų sudarančios dietos grupės žiurkių , 23 išsivystė vėžys, mirė be vėžio požymių po 170 dienų, taip ir neišsiinput rat low fat cens. Logranginis kriterijus ir peto ir peto’so apibendrintasis vilkoksono kriterijus, skirti išgyvenamumo funkcijų palyginimui.

Tarkime yra dvi gydomosios grupės, kur grupėje yra pacientas, o - . Tarkime grupėje yra nesėkmingas stebėjimas ir cenzūruotas stebėjimas , o - nesėkmingųlentelėje. pateikti remisijos duomenys. Palyginti dve siekiant palyginti imunoterapijos bcg (bacillus calmette-guerin) ir corynebacterium parvum gebėjimą prailginti remisijos trukmę ir išgyvenamumo laiką buvo tyriama 30 pacientų, sergančių melanoma. Visiems pacientams prieškadangi. 05, tai hipotezė akadangi. 05, tai hipotezė atmetama su reikšmingumo lygmeniu į, Bcg gydymo būdas tarkime turime (1) gompertz’o ir (2) tiesiškai eksponentinę išgtikimybė iškai visi išgyvenimo laikai yra necenzūruoti, didžiausio tikėtinumo parametrų į irduotas 10 gyvūnų dienų skaičius iki auglio diagnozavimo : 2.

  • Microsoft Word 331 KB
  • 2011 m.
  • 33 puslapiai (3666 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ineta
  • Patikimumo teorija. Uždavinių su išgyvenamumo duomenimis sprendimas panaudojant SAS
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Patikimumo teorija. Uždavinių su išgyvenamumo duomenimis sprendimas panaudojant SAS. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/patikimumo-teorija.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 14 d. 16:34
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo