Patirties ispūdžius maža skaičiuoti: juos reikia sverti ir lyginti, apmąstyti ir apvalyti


Patirties ispudziai. Rasiniai apie patirti. Ispudziu rasinys. Ne maza patirti. Patirtie sispudziu maza skaiciuoti juos reikia. Patirti reikia lyginti,apmastyti,.

Patirties ispūdžius maža skaičiuoti: juos reikia sverti ir lyginti, apmąstyti ir apvalyti.

Žmonės nėra linke apvalyti savo minčių. Jie savo patirtį ir nuoskaudas slepia po įvairiomis kaukėmis, nenorėdami patirties net prisiminti arba tiesiog ją užmiršta. Tačiau kiekvienas, norėdamas džiaugtis gyvenimu, privalo savo patirties išgyvenimus priimti, nuo jų nebėgti, o apmąstyti ir įvertinti. Tad, ar visus įspūdžius verta sverti ir lyginti?

Prisiminus savo patyrimus, mes dažniausiai apie juos galvojame kaip apie skaudu arba nuotaikinga įspūdį. Labiausiai mes norime prisiminti tik gerus patyrimus,kurie mums suteikia šypseną, laimę, pasigerėjimą. Vertėtų nenumesti į šalį ir blogų minčių – blogų atsiminimų. Kiekvieną įspūdį mes galime įvertinti, kaip teikiantį naudos. Nesvarbu ar geras, ar blogas įspūdis mes galime jį įvertinti ir palyginti viena su kitu. Įžvelgti gyvenimo džiaugsmą. Kiekvienas turime suvokti atsiminimų teikiamą naudą.

A.Škėmos kūrinyje „Balta drobulė“ pagrindinis veikėjas Garšva.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (464 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jovita
  • Patirties ispūdžius maža skaičiuoti: juos reikia sverti ir lyginti, apmąstyti ir apvalyti
    10 - 2 balsai (-ų)
Patirties ispūdžius maža skaičiuoti: juos reikia sverti ir lyginti, apmąstyti ir apvalyti. (2012 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/patirties-ispudzius-maza-skaiciuoti-juos-reikia-sverti-ir-lyginti-apmastyti-ir-apvalyti.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:17
×