Patriotizmas patriotiškumas


Patriotizmas rašinys. Patriotizmas siandien. Rasinys apie patriotizma. Koks yra lietuviu patriotizmas siandien. Patriotiskumas siandien. Ar as esu patriotas rasinys. Patriotiskumas rasinys. Ar as esu patriotas. Patriotas rasinys. Rasinys patriotiskumas.

Vienas iš svarbiausių patrioto bruožų taip pat yra pilietiškumas – taurus darbas savo šaliai. Patriotas turi padėti kurti geresnį gyvenimą savo šalyje, prisidėti prie įvairių sprendimų priėmimo, pavyzdžiui, dalyvauti rinkimuose – tai vienas iš paprasčiausių būdų įrodyti , kad esi pilietiškas žmogus. Šiandien daugelis lietuvių pamiršo šią savo pareigą – balsuojančių žmonių procentas labai mažas,balsuoja tik 55% galinčių balsuoti Lietuvos gyventojų. Tikras patriotas nori, kad jo šalyje gyventi būtų gera, jau nuo seno lietuviai gynė savo kraštą nuo priešų: nuo carinės Rusijos valdžios, kuri norėjo ne tik užgrobti Lietuvių žemes, bet ir surusinti lietuvius. Uždraudus spaudą, atsiskleidė tikrasis lietuvių patriotiškumo, pilietiškumo jausmas. Rizikuodami savo gyvybėmis jie stengėsi išsaugoti lietuvių kalbą, kultūrą – knygnešiai slapta gabeno knygas, mokyti lietuviai , dažniausiai vyskupai , kaip Motiejus Valančius, steigė slaptas mokyklėles. Ir vėliau, kai buvo kesinamasi į Lietuvos nepriklausomybę, lietuviai kovojo, liejo kraują dėl laisvos Lietuvos. Vien tų patriotiškų žmonių dėka, šiandien mes gyvename nepriklausomoje valstybėje ir galime džiaugtis, kad esame laisvi. Pilietiškumo jausmas yra patriotizmo apraiška – jis turėtų gyventi kiekvieno mūsų širdyse.
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (608 žodžiai)
  • Patriotizmas patriotiškumas
    10 - 1 balsai (-ų)
Patriotizmas patriotiškumas. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/patriotizmas-patriotiskumas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 29 d. 08:23
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo