Patyčios aprašymas


Patyčios vyksta. Kaip jaučiasi vaikai , kai jie patiria patyčias. Kodėl priekabiaujama. Kaip elgtis , kai  patiri patyčias. Nekreipk dėmesio. Nepulk priešintis. Nebūk vienas.Kaip galima padėti kitam. Tu gali padėti. Būk draugiškas. Elektroninės patyčios - kartais žiauresnės už patiriamas tikrame gyvenime. Faktas vaikai  internete yra pažeidžiamesni negu suaugusieji. Faktas elektroninės  patyčios  kartais yra žiauresnės už patiriamas tikrame gyvenime. Faktas vaikas , iš kurio tyčiojamasi , jaučiasi nesaugus ir bejėgis. Faktas atpažinti , kad vaikas internete patiria patyčių arba pats iš kažko tyčiojasi , nelengva. Faktas nereikia vaikų kontroliuoti , bet domėtis , ką jie veikia internete – būtina. Patarimų mokinukų tėvams.

Buvo atlikta apklausa. Apklausos metu sužinojome mokinių nuomonę apie patyčias ir kaip galime jų išvengti. Mokinių nuomonės yra visiškai skirtingos. Kiekvieno iš jų požiūris į patyčias yra kitoks, pažiūrėkime.

Neįmanoma išvengti patyčių. Bent jau pažiūrėjus į mažesnius vaikus, į jų elgesį. Visada atsiras tokių žmonių kurie norės suvaidinti kažkokį vaidmenį ir tave pažeminti. Mano manymu tai yra siaubinga, tokių dalykų neturėtųbūti. Nes paskui tai gali tapti daugumos žmonių gyvenimo pabūdis.

Patyčios yra vien dėl to, kad kažkokie žmonės prieš kitus nori pasirodyti "kietais", todėl pasirenka silpniausia tiek morališkai, tiek fiziškai žmogu ir pradeda iš jo šaipytis.. Kaip jų išvengti? Kiekvienas žmogus turi būti tolerantiškas ir nekreipti dėmesio į kitų kietumą. Būti savimi. Juk nei vienas iš mūsų nenorėtų būti tuo "pajuokos objektu". 

Patyčios- daugelio žmonių problema. Dažniausiai patyčios vysta dėl pavydumo arba noro pasirodyti kitokiais negu yra, jie pradeda užgaulioti tam tikrą asmenį, šaiposi iš jo, negražiai vadina. Kaip išvegti patyčių? Manau jog nereikia kreipti dėmesio į tokius žmones, paužgaulios ir baigs, bet kai tai prieina prie kritinio atvejo, manau jog reikėtų pakalbėti su tėvais, psichologe, jie tikrai kažką patars. Bet svarbiausia yra tolerancija, jeigu gerbsime vieni kitus, nebus ir patyčių. Svarbiausia yra būti pačiu savimi. Ieva

Patyčios – įvairus elgesys, kai žmonės tyčiojasi vieni iš kitų. Patyčios – tai:

  • Etika Aprašymas
  • Microsoft Word 1403 KB
  • 2014 m.
  • 8 puslapiai (2683 žodžiai)
  • Agatta
  • Patyčios aprašymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Patyčios aprašymas. (2014 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/patycios-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 01:09
×