Patyčios ir jų pasekmės


Patyčios. Kas yra patyčios? Tiesioginės patyčios. Netiesioginės patyčios. Žodinės patyčios. Elektroninės patyčios. Patyčių pasekmės. Ar mokykloje vyksta patyčios? Ar esate patyria patyčias? Kaip dažnai patirdavai patyčias? Kas iš tavęs tyčiojasi? Jei mokytojai mato , kad yra tyčiojamasi iš mokinių, ar jie stabdo patyčias. Kokiu būdu iš Tavęs tyčiojosi? Kuriuose mokyklos vietose iš Tavęs tyčiojasi? Kaip tu reaguoji , jeigu iš Tavęs tyčiojasi?

Kas jūsų nuomonė yra patyčios ir kas jas įtakoja?

Jūsų nuomone, kokios patyčios yra žiauriausios ir kodėl?

Jūsų nuomone kaip reikėtų vengti elektroninių patyčių? Kaip elgtis žmogui kuris patiria elektronines patyčias?

Dabar gausite trumpą ir anoniminę apklausą apie patyčias. Viskas bus anonimišką ir neviešinama. Į lapelį parašykite atsakymo variantą . Prašau atsakyti ,kuo tiksliau ,kad rezultatai būtų tikslūs.

Atsakymų variantai : Dažnai Retai Kelis kartus Neteko patirti.

Atsakymų variantai : Klases draugai Vyresnių klasių mokiniai Kiti žmones Niekas.

Atsakymų variantai : Mušdavo Stumdydavo Kabinėdavosi Atimdavo tavo pinigus ar kitus daiktus Ignoruodavo tave arba nebendraudavo Apkalbinėdavo Prasivardžiuodavo Erzindavo Gąsdindavo Kitais būdais Nei vienas iš šių variantų.

Atsakymų variantai : Koridoriuose Kabinetuose Valgykloje Tualete Rūbinėje Sporto salėje Pakeliui į mokykla ir grįžtant iš jos Kituose vietose Niekur.

Atsakymo variantai : Skriaudėjui atsakau tuo pačiu Papasakoju tėvams Papasakoju draugams Papasakoju mokytojams ar kitiems mokyklos darbuotojams Nesiimu jokių veiksmų Stengiuosi parodyti ,kad manęs tas nejaudina ir ignoruoju Iš manęs nesityčioja.

  • MS PowerPoint 358 KB
  • 2016 m.
  • 25 puslapiai (453 žodžiai)
  • Gabija
  • Patyčios ir jų pasekmės
    10 - 5 balsai (-ų)
Patyčios ir jų pasekmės. (2015 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/patycios-ir-ju-pasekmes.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 10:06
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo