Patyčios ir smurtas


Patycios rasinys. Smurtas mokykloje rasinys. Smurtas ir patycios (rasinys). Patyčios rasinelis. Smurtas ir patyčios rasinys. Patycios referatas. Rašinys patyčios. Rasinys apie patycias mokykloje. Skaidres apie patycias ir smurta. Patycios ir smurtas rasinys.

Patyčios ir smurtas. Patyčių ir smurto vietos. Mokyklose. Namuose. Smurtą patiriantis vaikas.

Patyčiomis europos mokyklose susidomėta 7-ame-8-ame dešimtmetyje Švedijoje ir Norvegijoje. Pripažinus patyčias kaip problemą ir parodžius jai dėmesį, šių šalių mokyklose šiandiena būtų sunku rasti vaiką, kuris patyrė patyčias.

Murtas mokyklose šių laikų visuomenėje yra itin aktuali problema. Smurtas mokykloje yra apibrėžiamas kaip prievartos pasireiškimas vaikų institucijos teritorijoje ar tarp jos bendruomenės narių. Į viešumą nuolatos iškyla atvejai, kai mokyklose vaikai nukenčia nuo bendramokslių smurto, pasitaiko atvejų, kai prieš vaikus smurtauja pedagogai. Patys mokytojai taip pat pabrėžia sudėtingas darbo sąlygas, esant nuolatinei grėsmei patirti patyčias ar fizinį smurtą iš jų mokyklose besimokančių moksleivių. Kai socialinė aplinka mokyklose kelia grėsmę, kai patiriamas nuolatinis emocinis, fizinis ar net seksualinis smurtas, moksleiviai bei mokytojai mokykloje jaučiasi nesaugūs, tai apsunkina bei trikdo mokymosi procesą, mažina jo efektyvumą.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (1423 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Patyčios ir smurtas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Patyčios ir smurtas. (2012 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/patycios-ir-smurtas.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 08:22
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo