Patyčios tarp vaikų


Referatas apie patycias. Patyciu istorijos. Patycios referatas. Istorija apie patyčias. Istorija apie patycias referatui. Istorijos apie patycias. Patycios mokykloje. Patyčios istorijos. Referatas vaiku patycios. Paaugliu patycios rasinys.

Kas yra patyčios? Kokios yra patyčių formos? Kodėl kai kurie vaikai tyčiojasi? Ką išgyvena vaikai, iš kurių tyčiojamasi? Kiti vaikai mato patyčias, bet retai padeda nukentėjusiajam. Kodėl? Jeigu mokyklose niekas per daug nekreipia dėmesio į patyčias, jose:. Tik nesuklyskime galvodami, kad:. Apibendrinimas. „skundimas“ ar pagalbos ieškojimas. „tai yra patyčios“. Vienam sunku pasakyti „ne“. „žiūrovai“ daug ką gali. Mokytojai, mokykla – tai ne vien žinių įgijimo vieta.

Patyčios greitai neišnyksta. Bet jeigu nieko nedarysime, patyčių kiekis gali tik augti ir net žiaurėti. Dažnai labai norisi keršyti tiems, kurie iš tavęs tyčiojasi. Dažnai norisi nebūti tokioje klasėje ar net pakeisti mokyklą. Pakeisti klasę ar mokyklą – tai pačios paskutinės priemonės, bet prieš tai galime išbandyti keletą kitų. Moksleiviai ir mokytojai, pirmiausia reiktų visai klasei susirinkti ir su auklėtoja pasikalbėti, ar ne be reikalo kartais skundikais išvadiname tuos vaikus, kurie prašo mokytojų ar tėvų pagalbos. Vaikai, gavę tokią pravardę, vėliau dažniau pasirenka patyčias spręsti tiesiog tylėdami ar griebdamiesi smurto. Susirinkite ir sutarkite, kad vis dėlto patyčios nėra joks skundimas, o teisingas pagalbos prašymas. Mokytojai, noriu jums pasakyti, kad vaikai mokykloje mokosi ne tik matematikos, lietuvių kalbos, chemijos, fizikos, istorijos ar kitų mokslų. Jie mokykloje kartu mokosi ir bendrauti. Tegul jūsų mokykla nebūna patyčių ar žiaurios kovos už būvį mokykla. Jeigu per pertraukas, per pamokas yra tyčiojamasi, mes turime reaguoti. Padėkite moksleiviams spręsti problemas, parodykite jiems pavyzdį. Pagirkite tuos, kurie kažką bando daryti. Paimkite paskaityti knygų ar paieškokite informacijos internete, kaip tokias problemas spręsti mokykloje. Pasikonsultuokite su specialistais. Pabandykite įgyvendinti mokykloje didesnę prevencijos programą. Mokyklose patyčias spręsti verta vien jau dėl to, kad moksleiviai, išsityčioję iš kitų moksleivių, paskui gali griebtis patyčių prieš mokytojus.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (1134 žodžiai)
  • Mokykla
  • Svajunas
  • Patyčios tarp vaikų
    9 - 1 balsai (-ų)
Patyčios tarp vaikų. (2012 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/patycios-tarp-vaiku.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 09 d. 02:43
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo