Paukščiai keistomis plunksnomis


Kam pauksciams reikalinga laisve. Rašinys kam pauksciui laisve. Rasinis kam pauksciai laisve. Apie paukscius skaidres. 'pauksciai keistomis plunksnomis'.

Vis dažniau vakare, kai nusprendžiu pailsėti nuo amžino skubėjimo, į galvą ateina mintis, kad šis pasaulis yra be galo keistas. Žinau, ne aš pirma tai pastebėjau, tik pasirodo, kad nedaug yra žmonių, su kuriais galėčiau pasidalinti šia mintimi ir likti suprasta, nes vakaro mistika ir neįprasta atmosfera išsisklaido, kai ateina rytas, ir žmonės vėl pradeda piršti stereotipus ir savo neva neabejotinas gyvenimo tiesas neduodami laiko paprasčiausiai nustebti gyvenimu. Galbūt tai ir yra tiesa-tie visi įsitikinimai, ankštūs rėmai, kuriuose norima įkalinti žmogų taip, kad jis neuždavinėtų per daug klausimų, nesugalvotų jokių naujų ideologijų (kam, jų ir taip užtenka). Bet visada atsiranda žmonių, kurie tariamas gyvenimo tiesas ir normas prakeikia ir pavadina juos tikru jų vardu- stereotipais.

Nuo to momento prasideda karas tarp žmogaus laisvės troškimo ir visuomenės bandymų įkalinti jį sukurtoje formoje, sukurti jo veidą, netikrą, sulipdytą iš įvairių nuomonių, žodžių, požiūrių.

Kad ir kaip vargšas žmogelis stengtųsi, jam nepavyks būti visiškai savimi, niekada niekada. Nepaisant to, jis turi stengtis nuplėšti nuo savęs netikrumo kaukę ir į gyvenimą pažiūrėti vaiko akimis, arba tiesiog stebėtis viskuo, savo cinizmą ir abejingumą paslėpęs giliai stalčiuje. Kada gi tai padaryti, jei ne jaunystėje? Jaunystė tai bene didžiausias mūsų laikų dievas- galingas, paslaptingas, nepakartojamas, išlaisvinantis, visagalis; visi nori būti jauni ir niekad nebepasenti. Taip, jaunystė žavi ir keri, bet ji taip pat gali būti skausminga ir persemta vienišumo jausmo, juk taip dažnai bandymai atsakyti į gyvenimo klausimus virsta bėgimu į pražūtį ir vilties palaidojimu.

  • Biologija Rašinys
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (553 žodžiai)
  • Paukščiai keistomis plunksnomis
    10 - 3 balsai (-ų)
Paukščiai keistomis plunksnomis. (2011 m. Liepos 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/pauksciai-keistomis-plunksnomis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 01:32
×