Paul Harrington Paslaptis


Paul Harrington. Ar nori sužinoti apie PASLAPTĮ? Tai kokia gi ta didžioji PASLAPTIS? Universalus galios šaltinis. Mintys tampa tikrove. Gera, bloga ir bjauru. Apie ką galvoji, tą ir sukeli. Tačiau jei. Jokių „Jeigu“ ir „Bet“. Jausmų taisymas. Paslapties raktas. Siek to. Keletas minčių pamastymui. Tavo pašaukimas. Prašyk. Tikėk. Priimk. Prašyk. Tikėk. Priimk. Dėkingumas. Paslapties raktas. Argi nebūtų puiku, jei kas nors išrastų? Kas norėtų būti milijardieriumi? Dvejonių šešėliai. Paslapties raktas. Kaip tobula. Dar keletas minčių. Ką supratai?

Kiekvieną nutikimą – gerą ar blogą, džiugų ar liūdną, - lemia traukos dėsnis. TU jį pritrauki. Prisimink, Einšteinas aiškino, kad viskas Visatoje yra energija. Tavo mintys, veiksmai, ir spėk kas dar.. TU taip pat esi energija. Taigi, tavo mintys irgi yra energija. Taigi, svajodamas tu susikuri tam tikrą magnetinę trauką ir trauki viską, apie ką galvoji.

Tačiau, jei nuolat galvosite apie tai, ko nenorite, siūsite neigiamus virpesius, bus tas pats tarsi sakytumėte atvirkščiai, juk Visata kreipia dėmesį tik į raktinius žodžius.Turite keisti mąstymą taip, kad ten atsispindėtų tik tai, ko norite.

Tarkim, jautiesi nusivylęs ar prislėgtas. Galbūt tave metė vaikinas arba mergina. Tai didelis sielvartas – patys žemiausi, kokie tik gali būti, virpesiai. Bet, užuot bandęs pasijusti laimingas, pakilti į kur kas aukštesnius virpesius, turi keisti jausmus į daug artimesnius esamiems. Užuot užsisklendęs neviltyje, pamažu keisk jausmus pasipiktinimu ir susierzinimu. „Kas jis toks (arba tokia), kad nutrauktų su manimi santykius?“ Tolesnis siektinas jausmas – nuobodulys, jį gali sukelti abejingai galvodamas: „Na ir kas... Jis (ji) manęs nevertas... Taip daryk tol, kol pajusi viltį, vėliau entuziazmą, džiaugsmą, linksmumą ir galiausiai meilę. Mylint tavo virpesiai yra pačiame aukščiausiame lygmenyje. Mylint pritrauki labai daug gerų dalykų. Ir tai pasiekti yra tikrai nesunku...

Ką tu nori daryti? Kuo tu nori būti?Nežinai? Nurimk, tai gana sudėtingi klausimai.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 15516 KB
  • 2015 m.
  • 32 puslapiai (1800 žodžiai)
  • Eglė
  • Paul Harrington Paslaptis
    10 - 3 balsai (-ų)
Paul Harrington Paslaptis. (2015 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/paul-harrington-paslaptis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 14:03
×