Paul Van Loon knygos Siaubų autobusas pristatymas


Paul van loon vikipedija lt. Siaubo autobusas1 knygos aprasymas. Siaubu autobusas book. Siaubo autobusas 3 laiskas autoriui.

Paul van Loon. Siaubų autobusas. Apie autorių. Paul van Loon yra olandų vaikų rašytojas ir daininkas. Apie knygą. Puslapių skaičius 264, Yra kieto viršelio. Siužeto atpasakojimas. Knyga yra apie siaubą keliančias istorijas. Pagrindiniai veikėjai. Žakas – mokytojas, kuris vežėsi vaikus Siaubų autobusu. Knygos tema apie siaubą keliančias istorijas. Knygos antraštė. Šiurpių istorijų rašymas – tai ne juokas. Patikusios citatos. Tave pamilau. Atsiliepimai. Nereali knyga, siūlau visiems paskaityti. Rekomendacija. Rekomenduoju šią knygą.


Paul van Loon yra olandų vaikų rašytojas ir daininkas. Gimęs 1955m. Balandžio 17 Olandijoje. Taip pat yra parašęs ,,Siaubų autobusas 1”, ,,Siaubų autobusas 2”, ,,Siaubų autobusas3”, ,,Reveleinas” ir t.t.

Puslapių skaičius : 264, Yra kieto viršelio, Išleidimo metai : 2013, Skirta nuo 11 metų, Dar yra 4 kitos dalys.

Knyga yra apie siaubą keliančias istorijas. Kaip Žakas su savo auklėtiniais pakliūna į šiurpinančias vietas, kur mokytojas pasakoja apie siaubą keliančius įvykius, kurie yra įvykę kadaise. Pasakojama kaip staiga mokytojas pradeda keistis į blogąją pusę.

Žakas – mokytojas, kuris vežėsi vaikus Siaubų autobusu, ir pasakojo baisias istorijas. Auklėtiniai – vaikai, kurie važiavo Siaubų autobusu. Autobuso vairuotojas. Zombis – įsikūnijo į mokytoją Žaką.

  • MS PowerPoint 896 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (332 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Ernestas
  • Paul Van Loon knygos Siaubų autobusas pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Paul Van Loon knygos Siaubų autobusas pristatymas . (2017 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/paul-van-loon-knygos-siaubu-autobusas-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 14 d. 13:26
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo