„Paulig“ kavos tiekimo grandinė skaidrės


„Paulig“ kavos tiekimo grandinė. Logistika – mokslas. Tiekimo grandinės samprata  . Tiekimo grandinė – tai sujungtų ir tarpusavyje susijusių organizacijų tinklas. Tiekimo grandinė – grupė trijų arba daugiau įmonių. „Paulig“ kavos tiekimo. Žaliavos Brazilija. Transportavimas „Paulig“ kavos tiekimo grandinėje Po to. Sandėliavimas „Paulig“ kavos tiekimo grandinėje Įmonėje patikrinus kavos kokybę. Sandėliavimas. Išvados 1 Tiekimo.


Tiekimo grandinė – grupė trijų arba daugiau įmonių, kurios tarpusavyje yra susijusios produktų, paslaugų, lėšų ir informacijos mainais. O šie mainai savo ruoštu vyksta į abi puses tarp tiekėjo ir galutinio vartotojo. Kitaip tariant, tai tinklas įmonių tarpusavyje sąveikaujančių įvairiais tikslais, kurių pagrindinis – mainai. Kaip pavaizduota paveiksle, pačio tinklo pradžia yra žaliavos išgavimas ir užsibaigia vartotojais. Nuo pat grandinės pradžios kiekvienoje grandyje (gamybininkai, didmeninkai ir t.t.) dažniausiai gali būti ne vienas, o daug dalyvių.

Išvados 1. Tiekimo grandinė apima visas veiklas nuo žaliavų suradimo iki galutinio produkto pristatymo klientui, įskaitant pirmines žaliavas, gamyba, sandėliavimą, atsargų apskaitą, užsakymų valdymą ir paskirstymą, pristatymą klientams ir informacines sistemas, skirtas šiems procesas kordinuoti. 2. ,,Paulig“ kavamedžio uogos iš Brazilijos gabenamos naudojant jūrų transportą, pagamintas produktas didmenininkams vežamas sunkvežimiais. 3. Pargabenta žaliava laikoma skrudinimo įmonės saugyklose, pagaminus kavai, ji supakuojama į 500g vakuuminę pakuotę ir sandeliuojama pačioje gamykloje bei didmenininkų sandėliuose.

  • MS PowerPoint 899 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (721 žodžiai)
  • Kolegija
  • Domantas
  • „Paulig“ kavos tiekimo grandinė skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
„Paulig“ kavos tiekimo grandinė skaidrės. (2018 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/paulig-kavos-tiekimo-grandine-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 11:26
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo