Paulo Coelho Alchemikas analizė


Paulo Coelho Alchemikas analizė.

„Alchemike“ didelis dėmesys skiriamas svajonei, Asmeninei Legendai. Pasak autoriaus, galimybė įgyvendinti svajonę- štai, kas gyvenimą daro įdomų. Šiais žodžiais ir vadovavosi pagrindis knygos veikėjas- Santjagas. Jo siekis buvo rasti savąją Asmeninę Legendą- susapnuotąjį lobį, paslėptą prie Egipto piramidžių. Santjagas patyrė daug. Dažnai jis net suabejodavo ar nederėtų grįžti atgal į Europą ir vėl būti paprastu piemeniu ir ganyti avis, tačiau kai pagalvodavo, kiek toli jau nuėjo jis grįždavo tikslo link. „Net jeigu jam nebus lemta pasiekti piramidžių, jau dabar jis yra nukeliavęs daug toliau nei bet kuris jo pažįstamas piemuo.“ Tai tik parodo, kad negalime atsisakyti savo svajonių dėl pasitaikiusių sunkumų, nes svajonių siekis niekada nebuvo, nėra ir nebus lengvas. Perskaičiusi šią knygą ir pati pamąsčiau: ar aš turiu svajonių? Jei taip, tai ar siekiu jų? Ar bent bandau siekti? Taigi „Alchemikas“ skatina svajoti, siekti svajonių ir nepasiduoti atsiradus pirmai kliūčiai siekimo kelyje.

Šioje knygoje ne tik skatinama svajoti, siekti svajonių bei ieškoti savosios Asmeninės Legendos, bet ir atskleidžiamos tokios vertybės, kaip meilė, pasitikėjimas, palaikymas, žmogaus supratingumas bei tikėjimas stebuklais. Dykumų moteris Fatima- tai moteris, kurią Santjagas pamilo iš pirmo žvilgsnio. Jam užteko vieno vienintelio žvilgsnio, kad suprastų, jog ši moteris jo gyvenime atsirado ne šiaip sau, kad ją jam paskyrė likimas.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (925 žodžiai)
  • Mokykla
  • Agnė
  • Paulo Coelho Alchemikas analizė
    9.6 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Paulo Coelho Alchemikas analizė. (2015 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/paulo-coelho-alchemikas-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 02:02
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo