Pavarų dėžės analizė


Pavarų dėžės sandara ir klasifikacija. Pavarų dėžės funkcijos. Pavarų dėžės veikimo principas. ,,Peugeot“ techninė priežiūra. Techninė priežiūra. Pavarų dėžės remontas. Darbo sauga dirbant su automechanika.

Jei per mažas variklio tepalo lygis, gali kilti rimti variklio gedimai.  Rekomenduojame patikrinti tepalo lygį pravažiavus kas 3.000 - 5.000 km. priklausomai nuo eksploatavimo sąlygų.

Keletai minučių kartą per mėnesį paleiskite kondicionierių, jei jo nenaudojate.

Retkarčiais skuduru ar popieriumi stiklų skysčiu nuplaukite valytuvų gumas.  Neefektyvų valytuvų darbą ir triukšmą gali sukelti stringantys ar nusidėvėję valytuvų mechanizmai.  Nejunkite valytuvų esant sausam priekiniam stiklui ir, jei jie yra prišalę prie stiklo. Netinkamos būklės valytuvai gali dar labiau apsunkinti matomumą tais atvejais, kai jis būtinas. Todėl rekomenduojame nepriklausomai nuo automobilio ridos kartą per metus keisti nusidėvėjusius valytuvus.  Tai užtikrins puikų matomumą ir padės išvengti priekinio stiklo įbrėžimų.

Rekomenduojame keisti priekinį transporto priemonės stiklą, jei vairuotojo stebėjimo lauke yra du didesni įbrėžimai arba jei įbrėžimas didesnis nei 15 mm. Nusidėvėjęs priekinis stiklas labai sumažina matomumą, kai į akis šviečia saulė, tokiu būdu, todėl taip pat rekomenduojama keisti nusidėvėjusį stiklą. Keisti priekinį stiklą - labai sudėtingas darbas, kurį reikia patikėti tik kvalifikuotiems darbuotojams. 

Patikrinkite priekinius žibintus. Dėl žibintų įtrūkimų ar įbrėžimų žibintai gali apakinti priešpriešai važiuojančius  vairuotojus ar sumažėti žibintų eksploatavimo našumas, o tuo pačiu ir Jūsų matomumas. Patamsėję ar oksidavęsi reflektoriai sumažina žibintų efektyvumą. Blogai sureguliuoti žibintai arba akina kitus eismo dalyvius (nureguliuota per aukštai) arba sumažina matomumą (sureguliuota per žemai).  Tvirtinimai ir reguliatorius turi būti sumontuoti kaip vientisas mechanizmas, kad nevibruotų žibintai / lempučių laikikliai. Pakeiskite nedegančias lemputes. Lemputes rekomenduojame laikyti dėtuvėje.

Stabdžių diskai ir kaladėlės nusidėvi nuo eksploatavimo intensyvumo. Jei važinėjate automobiliu daugiausia mieste, gali reikėti patikrinti diskus ir kaladėles, netgi prieš eilinę techninės priežiūros procedūrą. 

Amortizatorių techninė būklė gali turėti įtakos stabdžių efektyvumui, automobilio stabilumui kelyje, padangų nusidėvėjimui ir komfortui.  Tuo pačiu turite atkreipti dėmesį, kad amortizatoriai gali nusidėvėti nuo vairavimo būdo ir ir kelių sąlygų. 

Pirkdami padangas, įsitikinkite, kad pasirinktųjų padangų dydis atitinka numatytąsias. Įsitikinkite, kad padangose esantis oras atitinka „PEUGOT“ techninėse instrukcijose nurodytus parametrus.iai gali nusidėvėti nuo vairavimo būdo ir ir kelių sąlygų.

Kai variklis nuolat veikia žemomis apsukomis , padidinus greitį, iš duslintuvo gali išeiti susikaupę vandens garai. Kai nekenkia variklio eksploatavimui ar aplinkai. Reguliariai važinėjant trumpais atstumais, vanduo neišbėga iš duslintuvo ir tai gali sukelti pirmalaikę koroziją. 

Лукин П. П. Конструирование и расчет автомобиля. Москва: Машиностроение, 1984.

  • Microsoft Word 10261 KB
  • 2016 m.
  • 24 puslapiai (3894 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilius
  • Pavarų dėžės analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Pavarų dėžės analizė. (2014 m. Birželio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/pavaru-dezes-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 10 d. 06:07
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo