Paveikslų siuvinėjimas verslo planas


Parduodami siuvineti paveikslai. Siuvinetu paveikslu pardavimas. Siuvinėti paveikslai. Siuvinejimas klientai. Siuvinejimo darbo isvados. Siuvinejimo skaidres. Siuvinejimas referatas. Referatai apie siuvinejimas.

Santrauka. Fizinio asmens aprašymas. Produktai ir paslaugos. Rinka ir konkurentai. Swot analizė. Rinkodaros strategija. Kokybė. Kaina. Vieta. Rėmimas. Finansai. Lėšų šaltiniai. Pardavimų prognozė. Lūžio taškas. Metinė pelno nuostolių ataskaita. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Lietuvoje yra labai daug fizinių ir juridinių asmenų, kurie gamina prekes ir teikia paslaugas. Kiekviena organizacija įvairiausiais būdais siekia atkreipti vartotojo dėmesį į savo prekę ar paslaugą norėdama anksčiau ar vėliau ją parduoti. Pagrindinė kuriamos individualios veiklos vykdoma veikla būtų siuvinėtu paveikslų gaminimas rankomis ir pardavinėjimas. Pardavinėjama fizinio asmens — Linos Kulikauskaitės tiesiogiai, ne per tarpininkus, taip pat galima gamyba pagal klientų užsakymus, prieš tai suderinus ir išsiaškinus klientų poreikius.

Pagrindinis išskirtinis bruožas būtų gaminių meniškas, žaismingas gaminių apipavidalinimas. Tai sena, tačiau atnaujinta inovacinė idėja, kuri skirta mieste ir kaimo sodybose gyvenantiems, dirbantiems ir gaunantiems vidutines ir didesnes nei vidutines pajamas, nes pati produkto kaina yra gana didelė. Pagrindiniai klientai yra besirūpinantys namo interjeru, mėgstantys originalias, kūrybiškas ir tradincines idėjas, tačiau neturintys laiko ir nemokantys patys pasigaminti paveikslų. Klientų amžius yra nuo 25 iki 49 metų, kuomet yra daugiausiai šeimas kuriančių ir būsto ieškančių žmonių.

Siekiama gaminti kuo mažesnėmis gamybos sąnaudomis, glaudžiai ir maloniai bendradarbiaujant su klientais. Svarbus pelno gavimas, metų pabaigoje grynasis pelnas siekia 4871Lt., kad daugiau jo būtų, daug prisideda išsamiai pateikiama fizinio asmens kontaktinė informacija, kuri leidžia greičiau vykti klientų apyvartai, taip pat užtikrinamas darbo skaidrumas, kad klientai jaustųsi tikri, jog nėra apgaudinėjami, o galutinis rezultatas juos džiugintų. Pagal skaičiavimus numatomas tik pelnas, tai tik įrodo, jog veiklos pradžiai ruošiamasi atsakingai

  • Menai Verslo planas
  • Microsoft Word 510 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (2277 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolita
  • Paveikslų siuvinėjimas verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Paveikslų siuvinėjimas verslo planas. (2012 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/paveikslu-siuvinejimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:31
×