Paviršiai Klasifikavimas Taškų radimas juose


Sudaromoji. Paviršius – tai bet kurios linijos (sudaromosios). Paviršiai. klasifikavimas. taškų radimas juose. Briaunainiai. Taisyklingi daugiasieniai (paviršius sudarytas iš taisyklingų daugiakampių. ). Kubas (heksaedras). Oktaedras. Prizminiai paviršiai (Sudaryti iš šoninių daugiakampių ir dviejų lygiagrečių pagrindų). Piramidiniai paviršiai (sudaryti iš šoninių trikampių. Taškas yra ant piramidės šoninės plokštumos (paviršiaus) tuomet. Cilindras (Sudarytas sukant tiesę apie lygiagrečią jai ašį ). Tiesiniai sukimosi paviršiai. A. Kūgis (Sudarytas sukant tiesę apie ašį, kai jos tarpusavy nelygiagrečios). Netiesiniai paviršiai. SFERA (Sudaryta sukant apskritimą apie savo skersmenį). Toras (Sudarytas sukant apskritimą apie ašį, nesutampančią su skersmeniu). Kūnų kirtimas projektuojančiomis plokštumomis. sankirtos linijos radimas. Briaunainius kertant projektuojančia plokštuma, gaunama tiesi linija !!! Kertant bet kurį sukimosį paviršių (cilindrą. Π. Kūgio kirtimas projektuojančia plokštuma. Nematoma (brūkšninė).


Paviršius – tai bet kurios linijos (sudaromosios), judančios pagal tam tikrą dėsnį (pagal vedamąją), atskirų padėčių visuma.

PRIZMINIAI PAVIRŠIAI (Sudaryti iš šoninių daugiakampių ir dviejų lygiagrečių pagrindų).

PIRAMIDINIAI PAVIRŠIAI (Sudaryti iš šoninių trikampių, pagrindo, o briaunos sueina į vieną viršūnę).

Taškas yra ant piramidės šoninės plokštumos (paviršiaus) tuomet, kai per jį eina tos plokštumos tiesė.

CILINDRAS (Sudarytas sukant tiesę apie lygiagrečią jai ašį ).

KŪGIS (Sudarytas sukant tiesę apie ašį, kai jos tarpusavy nelygiagrečios).

  • MS PowerPoint 10300 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (224 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mangirdas
  • Paviršiai Klasifikavimas Taškų radimas juose
    10 - 3 balsai (-ų)
Paviršiai Klasifikavimas Taškų radimas juose. (2017 m. Kovo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/pavirsiai-klasifikavimas-tasku-radimas-juose.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 23 d. 22:54
×