Paviršutiniškumas nebrandžios visuomenės bėda


Paviršutiniška visuomenė. Rasinys pavirsutiniskumas. Rasiniai mano beda. Pavirsutiniskumas rasinys. Pavirustiniska visuomene rasinys. Ar sunku buti kitokiam. džonatanas livingstonas žuvėdra rasinys.. Kokias asmens, šeimos, visuomenės vertybes galime atpažinti iš vaikams duodamų vardų?. Kokias asmens, šeimos, visuomenės vertybes galime atpažinti iš vaikams duodamų vardų. Asmens vertybes visuomeneje is vaikam duodamu vardu?. Ar lengva buti protingam? rasinys.

Paviršutiniškumas – nebrandžios visuomenės bėda.

Kas yra paviršutiniškumas? Kuo jis pavojingas visuomenėje? Paviršutiniškumas - žmogus be įsitikinimų, vidinio gyvenimo. Būtų gerai, kad tokių žmonių šalyje butu mažai, bet deja, statistika yra negailestinga: daugiau nei penkiasdešimt procentų žmonių yra pasyvūs ir abejingi dalykams, kurie vyksta šalyje. Nes dauguma žmonių džiaugiasi, kad turi darbą, nors ir monotonišką, eina į jį be jokio malonumo, eina, todėl, kad kitaip neišgyventų.

Valstybė skriaudžia žmones, bet jie nesupranta, kad taip yra žlugdoma visa valstybė. Mokiniai, baigę dvylika klasių, negali įstoti į kolegijas arba į universitetus, nes neturi tam lėšų. Kitas atvejis yra kada jie ir yra gabūs ir įstoja į valstybės apmokamas vietas, tačiau nėra pakankamai finansų išgyventi kitame mieste. Tuomet jauni žmonės, kurie nenori visą gyvenimą būti išlaikomi tėvų, ieškosi darbo užsienyje. Taip šalis praranda jaunus ir protingus, atkaklius žmones, kurie supranta, kad čia ateities nebus.

  • Lietuvių kalba Namų darbas
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (546 žodžiai)
  • Ingrida
  • Paviršutiniškumas nebrandžios visuomenės bėda
    10 - 1 balsai (-ų)
Paviršutiniškumas nebrandžios visuomenės bėda. (2012 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/pavirsutiniskumas-nebrandzios-visuomenes-beda.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 18:23
×