Pavojai vandenyje saugus elgesys gamtoje


Vandens pavojai. Elgesys vandenyje skaidrės. Saugus elgesys ppt. Saugus elgesys namuose skaidres. Vandenyje draudžiama. Referatas temai saugus elgesys. Saugus elgesis gamtoje. Saugus elgesis gamtoje 10 sakinui. Pavojai sveikatai gamtoje. Rasinys saugus gamtoje.

Pavojai susiję su vandeniu. Saugus elgesys gamtoje. Užterštas vanduo. Gali pakenkti sveikatai. Pavojingi vandens gyvūnai. Piranija. Lietuvoje nėra pavojingų ir plėšrių žuvų. Maudymasis ežeruose. Skaidrus ežero vanduo yra labai apgaulingas. Maudymasis upėje. Srovė, jos vaga ir nematomos duobės. Maudymasis jūroje. Vėliavos spalva –nurodanti bangavimą, draudžiamieji ženklai ir pan. Ledas. Dažnai žmonės įlūžta ir ne visada laiku sulaukia pagalbos. Potvynis. Užklumpa netikėtai. Pranešti gelbėjimo tarnyboms ir jei reikia, evakuotis. Sniegas. Kitokia vandens būsena. Didelis jo kiekis kelia pavojų. Kruša. Lietus su ledo gabalėliais. Kaip elgtis vandenyje. Draudžiama apsimetinėti ištiktam nelaimės. Pirmoji pagalba. Prigėrus vandens. Būtina daryti dirbtinį kvėpavimą. Faktai apie vandenį. Pagal nasa duomenis. Vandens jis mirtų jau po savaitės. Informacijos šaltiniai.
  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1555 KB
  • 2013 m.
  • 21 puslapis
  • Raimonda
  • Pavojai vandenyje saugus elgesys gamtoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Pavojai vandenyje saugus elgesys gamtoje. (2013 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/pavojai-vandenyje-saugus-elgesys-gamtoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 14:08
×