Pavojingo krovinio Nitratai pervežimas


Pavojingo krovinio vežimo technologija. Nitratai Nitratų poveikis Klasifikavimas Nitratų. Nitratai. Nitratai – tai. Nitratų poveikis. Nitratų yra azotinėse. Nitratai ypač pavojingi Kūdikiams iki trijų mėnesių amžiaus. Klasifikavimas. Pagal ADR nuostatas, vadovaujantis pagrindiniu pavojingos medžiagos ar gaminio keliamu pavojumi. Nitratų sandėliavimas. Produktą reikia laikyti originaliuose gerai uždarytuose konteineriuose ir talpyklose. Krovinio dokumentavimas ir transporto parinkimas pervežimui. Nitratų pervežimui reikalingi šitie dokumentai pavojingų krovinių transporto (važtos) dokumentai. Nitratai turi būti. Transporto ženklinimas. Rizika kelyje, avarijos. Vairuotojai, gali susidurti su tokiomis rizikomis kelyje Didelis darbo krūvis arba spaudimas dėl laiko. Atšalus orams padaugėja krovininių automobilių avarijų.

Nitratai Nitratų poveikis Klasifikavimas Nitratų sandėliavimas Krovinio dokumentavimas ir transporto parinkimas pervežimui Transporto ženklinimas Rizika kelyje, avarijos.

Produktą reikia laikyti originaliuose gerai uždarytuose konteineriuose ir talpyklose. Konteinerius ir talpyklas laikyti sausoje, gerai vėdinamoje vietoje. Produktas turi būti saugomas nuo šilumos, kibirkščiavimo, ugnies ir kitų uždegimo šaltinių, tiesioginių saulės spindulių, degių medžiagų, reduktorių ir kitų nesuderinamų medžiagų. Tinkamos pakavimo medžiagos turi būti iš nerūdijančio plieno. Tai gali būti sintetinės medžiagos.

Nitratai turi būti vežami pakuotėse, t.y. atitinkamoje taroje (statinėse, kanistruose, dėžėse, maišuose, vidutinės talpos konteineriuose, balionuose, slėginiuose būgnuose ir pan.), supakuotų medžiagų ar gaminių vežimas, taip pat gaminių vežima rėme, apkaloje ar transporto ar transporto pakrovimo įtaisuose atvirose, uždarose ar dengtose transporto priemonėse, konteineriuose. Taros, skirtos pavojingiems kroviniams, stiprumas ir tvarkingumas yra viena iš svarbiausių sąlygų užtikrinanti gabenimo saugumą. Įpakavimas turi būti stangus, stiprus, visiškais sveikas ir neturėti ištekėjimo pėdsakų. Pagal rūšį, formą, talpumą ir kokybę tara turi atitikti reikalavimus arba krovinio savininko parengtas technines sąlygas. Pavojingas krovinys turi būti vežamas konteineryje.

Vairuotojai, gali susidurti su tokiomis rizikomis kelyje: Didelis darbo krūvis arba spaudimas dėl laiko; Iškritimas iš vairuotojo kabinos arba priekabos; Šaldomųjų sunkvežimių šalčio poveikis; Vežamų gyvūnų keliami pavojai; Paslydimas ir pargriuvimas; Nedaug organizavimo galimybių; Darbas vienumoje toli nuo pastovios buveinės (apima bendravimo ir dalyvavimo sprendžiant profesinės sveikatos ir saugos klausimus kliūtis); Senėjantys darbuotojai, sąlygų pritaikymas darbuotojoms, darbas užsienyje; Pavojingos cheminės medžiagos; Gaisro ir sprogimo pavojus; Mechaninis poveikis (susitrenkimas judančiais arba krentančiais objektais ir (arba) transporto priemonėmis); Biologiniai veiksniai ir kt.

  • Transportas Skaidrės
  • MS PowerPoint 802 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (938 žodžiai)
  • Rycka
  • Pavojingo krovinio Nitratai pervežimas
    10 - 10 balsai (-ų)
Pavojingo krovinio Nitratai pervežimas. (2015 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/pavojingo-krovinio-nitratai-pervezimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 01:35
×