Pažangių roboto plaunančių ir siurbiančių siurblių „Ilife“ rinkodaros planas


Prekės analizė 4p modeliu. Prekė. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Mikroekonominė ir makroekonominė aplinka. Makroaplinkos veiksniai. Mikroaplinkos veiksniai. Tikslinis segmentas. Rinkodaros strategijos. Klasikinės formuluotės rinkodaros strategijos. J. C. Levinson 7 sakinių strategija (partizaninė rinkodaraIšskirtinis vertės pasiūlymas. Pagrindinio tikslo išskaidymas į uždavinius.


Parduodamoms prekėms yra taikoma LR teisės aktuose nustatyti reikalavimai dėl prekės kokybės garantijos. Naudojamos aukštos kokybės vidinės ir išorinės dalys, kurios gali būti perdirbtos, todėl šie produktai yra ilgaamžiški.

Visi dulkių siurbliai yra panašios formos (apvalūs), turi daug skirtingų atspalvių – juoda, balta, rožinė, smėlio spalvos ir kt.

Kiekvienas dulkių siurblys įpakuojama į stilingą dėžę, prekės ženklas užrašomas ant dėžės viršaus. Taip pat pridedamas laidas ir baterija, skirtas krauti siurblį, pultas, kuriuo galima valdyti siurblį, šepetėliai, instrukcija kaip naudotis siurbliu ir garantinis.

Pristatymas į namus kurjerio pagalba visoje Lietuvoje arba siuntimas į Omniva paštomatus; privaloma atsiimti prekę iš paštomato per 7dienas. Prekės pristatomos per 3 darbo dienas. Taip pat prekes galima įsigyti specializuotose parduotuvėse.

Siurbliams suteikiama 12 mėnesių garantija. Prekei sugedus garantiniu laikotarpiu dėl gamybos arba medžiagų defektų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Į garantinę priežiūrą neįeina: gedimai dėl stichinių nelaimių, gaisrų; gedimai atsiradę dėl naudotojo neatsakingo ir netinkamo eksploatavimo; gedimai dėl elektros srovės tiekimo tinklų sutrikimo; sužalojimai padaryti eksploatuojant; jeigu apžiūros metu prietaiso viduje randami pašaliniai daiktai; defektai, atsiradę transportuojant, kai prietaisą gabena pats klientas ar jo įgaliota siuntų tarnyba.

Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti per Omniva.lt paštomatus arba greituoju kurjerių tarnybą.

Orientuojamasi į Lietuvos žmonės, kurie turi didelius namus, dideles patalpas.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1302 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintare
  • Pažangių roboto plaunančių ir siurbiančių siurblių „Ilife“ rinkodaros planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Pažangių roboto plaunančių ir siurbiančių siurblių „Ilife“ rinkodaros planas. (2018 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/pazangiu-roboto-plaunanciu-ir-siurbianciu-siurbliu-ilife-rinkodaros-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 07 d. 07:31
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo