Pažinimo psichologija: dėmesys, suvokimas, atmintis ir vaizduotė skaidrės


Socialinė psichologija. grupių psichologija, konfliktai ir jų sprendimas. Socialinė psichologija. Žmogus grupėje. Grupinio darbo metodai yra plačiai taikomi mokymo procese ir sprendžiant problemas bei priimant sprendimus. Konfliktai ir jų sprendimas. Konfliktas. Konfliktai gali kilti skirtingose situacijose ir gali būti įvairių formų. Konfliktus sukelia. Konstruktyvus konflikto sprendimas. Užduotys. Naudota literatūra. Geros dienos! .

Žmogaus vieta grupėje tarp kitų jos narių vadinama statusu.

Socialinis skatinimas - kitų buvimas šalia padeda motyvuotai dirbti, bet tik tada, kai atlieki dalykus, kuriuos moki.

Socialinis trukdymas – kitų žmonių buvimas šalia, kai veiksmai nėra gerai išmokti.

Palikti grupę ir bandyti įsitraukti į prestižiškesnę.

Įsilieti į perstižo grupę yra problematiška, tad ieškoma kompromisų. Pvz., imituojamas prestižinės grupės gyvenimo būdas, papročiai, kalba.

Konfliktas – tai veiksmų, tikslų ar idėju nesuderinamumas žmonių grupėse. Visomis konfliktų situacijomis žmonės įsipainioja į galimai destruktyvų socialinį procesą, kurio rezultatų niekas nepageidauja.

Socialinės dilemos: Bendros visuomenės problemos, pvz., gamtinių išteklių mažėjimas, klimatos atšilimas, branduolinis ginklas, gyventojų perteklius pasaulyje... Konkurencija: Varžymasis dėl prestižinių darbų, gyvenamojo ploto, išteklių... Suvoktas neteisingumas: Tai, kas nesąžininga Klaidingas suvokimas Konfiktas – suvoktas veiksmų ar tikslų nesuderinamumas.

Šios frazės rodo konfliktinę situaciją, nes žmonės teisingumą supranta kaip lygybę.

Mokeisi per naktį, tavo draugas linksminosi. Ryte rašėte kontrolinį darbą. Tu gavai 5, draugas 9. Tu susinervinai, o draugas dar pasijuokė, kad tau nepavyko, nors mokeisi daugiau.

  • MS PowerPoint 1614 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (435 žodžiai)
  • Inesa
  • Pažinimo psichologija: dėmesys, suvokimas, atmintis ir vaizduotė skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Pažinimo psichologija: dėmesys, suvokimas, atmintis ir vaizduotė skaidrės. (2015 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/pazinimo-psichologijademesys-suvokimas-atmintis-ir-vaizduote-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 08 d. 23:34
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo