Pažintinė praktika AB „Lietuvos geležinkeliai“


Įvadas. Įmonė AB „Lietuvos geležinkeliai“. Valdymo schema. AB “Lietuvos geležinkeliai” organizacinė struktūra. Transporto priemonės skirtos gabenti krovinius. Krovinių terminalai. Darbuotojų saugos ir aplinkos saugos reikalavimai. Rinka. Geležinkelių sektoriaus modernizavimo ir plėtros tikslai. Krovinių pervežimų per Klaipėdos uostą užtikrinimas. Savarankiško darbo užduotis. Išvados ir rekomendacijos. Informaciniai šaltiniai. Priedai.

Transporto paslaugų sektorius įgyja vis svarbesnę reikšmę šalies ekonomikoje ir kasmet sudaro apie 10 % BVP. Taigi, pažintinės praktikos tikslai būtų pagilinti savo žinias labiau į transporto sistemą, keleivių ir krovinių vežimą tarptautiniais ir vietiniais maršrutais bei atlikti savo savarankiško darbo užduotį apie transporto sistemos veiklą vežant krovinius. Pagilinti savo žinias ir daugiau sužinoti apie AB „Lietuvos geležinkeliai“ veiklą. AB „Lietuvos Geležinkeliai“ užima dominuojančią padėtį transporto paslaugų sektoriuje, ypatingai pagal krovinių gabenimo geležinkeliais apimtis. Pažintinės praktikos metu išanalizuota krovinių iškrovimas ir įkrovimas, muitinės veikla, gebėjimas bendradarbiauti su kolegomis, žinių pagilinimas būtent į savo specialybę transporto logistika..

Ši praktika ir buvo skirta būtent tam, kad daugelis iš mūsų pamatytų ką veikia mūsų srities specialistai ir kokį darbą mes galėsime dirbti baigus mokslus .

  • Microsoft Word 275 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (2215 žodžiai)
  • Kolegija
  • Hihio
  • Pažintinė praktika AB „Lietuvos geležinkeliai“
    10 - 9 balsai (-ų)
Pažintinė praktika AB „Lietuvos geležinkeliai“. (2015 m. Vasario 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/pazintine-praktika-ab-lietuvos-gelezinkeliai.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 20:24
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo