Pažintinė praktika BTA draudimas


Įvadas. Įmonės pristatymas. Valdymo struktūra. Darbuotojų pareigos. Teikiamos paslaugos. „ bta insurance company“ reprezentavimas klientams. Finansinės ataskaitos. Išvados. Priedai. Literatūra.

Paskaitų metu studentai supažindinami su teorine medžiaga, kuri yra svarbi ir naudinga studentams ateityje. Kaip teorinę medžiagą įsisavino studentas yra patikrinama praktikos metu. Naujas žinias kurias įgyja studentai praktikos metu galės naudoti ir ateityje.

Informacijos apie įmonės veiklą, teisinį reglamentavimą rinkimas, sisteminimas, pristatymas.

Informacijos apie finansinės institucijos darbuotojų pareigas.

Informacijos apie institucijos paslaugų specifiką paieška, sisteminimas, analizė, pristatymas.

Institucijos reprezentavimas, bendraujant su institucijos klientais, informacijos teikimas, nukreipimas.

Susipažinimas su finansinės institucijos dokumentacija, jos administravimas, vadovaujantis teisės aktais ir vidiniais institucijos dokumentais.

Draudimo bendrovių veiklą prižiūri, stebi ar laikomasi įstatymų bei licencijas išduoda Lietuvos bankas. Draudikų priežiūra vykdoma analizuojant finansinius rodiklius, kontroliuoja kaip vykdomi persidraudimo reikalavimai, garantinio fondo, techninių atidėjinių pakankamumo. Kad draudimo sistema būtų efektyvi, patikima saugi ir stabili reglamentuoja Lietuvos Respublikos draudimo įsakymas (Žin.,2003, Nr. 94-4246; 2011, Nr. 145-6816; 2012, Nr. 127-6385 ) .

Kasdieniniai darbai bendrovėje buvo derinami kartu su praktikos užduočių vykdymu: susipažinimu su „BTA Insurance Company“ SE funkcijomis, klientų aptarnavimu, susipažinimas su bendrovės teikiamomis paslaugomis ir produktais, veiklos organizavimo aspektais, pagalba bendrovės darbuotojams.

BTA tikslas – klientų poreikius atitinkančių aukščiausios kokybės paslaugų už geriausią kainą pateikimas.

Draudimo bendrovės BTA prekės ženklas 2013 metais buvo išrinktas „Mylimiausiu prekės ženklu“ Latvijos draudimo kategorijoje ir „Geriausia draudimo bendrove“ paslaugų kategorijoje.

Artumas ir prieinamumas – bendrovė daro viską, kad kiekvienas klientas BTA bendrovę pasiektų jam patogiausiu būdu: tiek KAC (klientų aptarnavimo centre) visoje Lietuvoje, tiek naudodamasis naujausiomis technologijomis.

Pažangumas – BTA yra optimizavus įmonės valdymo sistemą pagal pažangiausius tarptautinius standartus. Nuolatos tobulina savo pasiūlymus, naudodamasi modernių technologijų galimybėmis ir sekdama pasaulines raidos tendencijas.

Patikimumas ir dėmesingumas – BTA siekia būti paslaugūs, patikimi ir dėmesingi savo klientams, darbuotojams bei visuomenei. BTA gilinasi į kiekvieno kliento poreikius ir siekia juos tenkinti, atsižvelgdami į galiojančias teisės bei moralės normas.

Atlikdama praktiką susipažinau su BTA bendrovės teisine formą. BTA bendrovė turi visas 18 ne gyvybės draudimo licenzijų, kurios suteikia teise teikti draudimo paslaugas.

Atlikdama praktika susipažinau su darbuotojais ir jų kasdienine veiklaPasirašant darbo sutartį visi darbuotojai susipažįsta ir pasirašo:

  • Draudimas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 37 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (2235 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovile
  • Pažintinė praktika BTA draudimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Pažintinė praktika BTA draudimas. (2015 m. Spalio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/pazintine-praktika-bta-draudimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 02:45
×