Pažintinė praktika DS Smith Packaging Lithuania, AB „Vilniaus baldai“, UAB „Standa“ įmonėse


DS Smith Packaging Lithuania. Įmonės istorija. Įmonės valdymo struktūra (atskiri padaliniai, jų specializacijaĮmonės gaminama produkcija(nomenklatūra, gamybos apimtisGaminamos produkcijos defektai. Įrenginių valdymo sistema. AB „Vilniaus baldai“. Įmonės istorija. Įmonės valdymo struktūra (atskiri padaliniai, jų specializacija Įmonės gaminama produkcija(nomenklatūra, gamybos apimtis Gaminamos produkcijos defektai. Įrenginių valdymo sistema. UAB „Standa“. Įmonės istorija. Įmonės valdymo struktūra (atskiri padaliniai, jų specializacija Įmonės gaminama produkcija(nomenklatūra, gamybos apimtis Gaminamos produkcijos defektai. Įrenginių valdymo sistema.


UAB DS Smith Packaging Lithuania gamybos pajėgumai yra vieni iš didžiausių Baltijos šalyse. Tiek gofruotas kartonas, tiek jo gaminiai visiškai atitinka žiedinės ekonomikos principus. Šiuolaikiškos technologijos, moderni įranga, kvalifikuotas įmonės personalas – visa tai sudaro palankias sąlygas gamybai bei kokybei augti.

Pagrindiniai asmenys: Gareth Davis (pirmininkas), Miles Roberts (generalinis direktorius, vykdomasis direktorius).

Valdybą, kuri kiekvienais metais oficialiais rengia septynis susitikimus, sudaro vykdantieji ir ne vykdantieji direktoriai. Jie yra bendrai atsakingi už DS Smith veiklos priežiūrą ir operacijų vadovavimą, taip pat už veiklos kokybės kontrolę akcininkų vardu. Valdyba paskyrusi grupės pagrindiniam vykdančiajam direktoriui atsakomybę už strategiją ir kasdieninę įmonės operacijų valdymą.

Paletės. KAYPAL® kartoniniai padėklai yra ekonomiški, ekologiški, ergonomiški ir nekenkia aplinkai.

Per aštuonias valandas pagamina apie penkiasdešimt tūkstančių vieno tipo dėžių, šešiolika tūkstančių kito tipo. Per mėnesį pagamina apie penkioliką miliojonų dėžių ir šimtą kilometrų gofruoto kartono. Produkcija yra naudojama Lietuvoje, eksportuojama į Lenkiją, Latviją penkiasdešimt kilometrų spinduliu.

Naudojamas centrinis valdymo pultas, kuriame nustatomi specifiniai užsakymai. Įrenginiai gali pagaminti du su puse metrų kartono ritinius. Kartonas sukamas pro nuo šimto penkiasdešimt iki šimto aštuoniasdešimt laipsnių Celsijaus, kurių dėka popierius suklijuojamas. Ritinys vėliau yra supjaustomas į pageidaujamus dydžius. Nupjautos kartono dalys yra supresuojamos į trijų šimtų penkiasdešimt kilogramų kubą ir perdirbamos. Galiausiai formuojamos lenkimo linijos, iškerpamos skylės.

  • Microsoft Word 72 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1269 žodžiai)
  • Universitetas
  • Petras
  • Pažintinė praktika DS Smith Packaging Lithuania, AB „Vilniaus baldai“, UAB „Standa“ įmonėse
    10 - 3 balsai (-ų)
Pažintinė praktika DS Smith Packaging Lithuania, AB „Vilniaus baldai“, UAB „Standa“ įmonėse . (2020 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/pazintine-praktika-ds-smith-packaging-lithuania-ab-vilniaus-baldai-uab-standa-imonese.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 01:14
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo