Pažintinė praktika socialinėje globos institucijoje


Pažintinė praktika. Prezentacija. Pažintinės praktikos tikslai. Apibūdinti socialinės globos institucijos veiklos ypatumus. Plungės Parapijos Senelių Globos Namai. Viešoji įstaiga „Plungės parapijos senelių globos namai“ įkurti 2001 m. Pažintinės praktikos iškeltų tikslų įgyvendinimas. Globos įstaiga gyventojams teikia šias pagrindines socialines paslaugas apgyvendinimo ir maitinimo. Socialinio darbuotojo pareigos ir funkcijos būti globotinio juridiniu patikėtiniu. Išvados. Besikeičianti aplinka, atneša daug įvairių problemų. Socialinis darbuotojas senelių globos namuose yra asmuo kuris suteikia apgyvendinimo ir maitinimo. Socialinis darbuotojas turi vadovautis vertybinėmis nuostatomis bei atlikti daug vaidmenų ir funkcijų.


Globos įstaiga gyventojams teikia šias pagrindines socialines paslaugas: apgyvendinimo ir maitinimo, informavimo ir konsultavimo, tarpininkavimo ir atstovavimo, ilgalaikės socialinės globos, socialinio darbo, medicinines, slaugos organizavimo, religinių apeigų organizavimo, užimtumo, darbo terapijos (darbas sode, aplinkos tvarkymas ir priežiūra, gėlių sodinimas, patalpų tvarkymas), kultūros, švietimo, buitines (būsto suteikimo, maitinimo, skalbimo, asmens higienos, kito materialinio aprūpinimo) ir kitos papildomos paslaugos klientams pageidaujant.

Socialinio darbuotojo pareigos ir funkcijos: būti globotinio juridiniu patikėtiniu, sprendžiant įvairius teisinius ar juridinius klausimus, kai pats globotinis dėl savo neįgalumo nepajėgia išreikšti savo valios; palaikyti ryšius ir bendradarbiauti su globotinio artimaisiais, būti jų konsultantu; suprasti, įvertinti ir patenkinti globotinių socialinius poreikius ; padėti lavinti socialinius įgūdžius, mokyti bendrauti, būti patarėju; būti tarpininku palaikant ryšius su kitomis institucijomis.

  • MS PowerPoint 9 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (361 žodžiai)
  • Kolegija
  • Greta
  • Pažintinė praktika socialinėje globos institucijoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Pažintinė praktika socialinėje globos institucijoje . (2017 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/pazintine-praktika-socialineje-globos-institucijoje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 04:27
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo