Pažintinė praktika UAB Busturas


Ivadas. Uab“ busturas“ pagrindiniai įmonės įstatai. Saugaus darbo reikalavimai įmonėje. Darbo sutarties sudarymas pagal lr įstatymus. Profesinio bendravimo ir darbo komandoje įgūdžių tobulinimas Uab „Busturas“. Uab „ busturas“ informacijos paieškos,kaupimo,sisteminimo ,duomenų saugojimo sistema. Personalo atranka. Personalo atleidimo valdymas. Organizacijos Uab „Busturas“ vidaus tvarkos taisyklės, darbo vieta. Šiuo metu įmonėje Uab „Busturas“ vykdomi projektai. Išvados. Literatūra.

Administracinių įgūdžių lavinimo praktiką atlikau Uždarojoje akcinėje bendrovėje „Busturas“, technikos skyriaus administratorės pareigose, nuo 2015-09-02 iki 2015-09-30.

6. Išsiugdyti tikslinės informacijos paieškos ir apdorojimo, kalbos kultūros ir bendravimo įgūdžius;7. Gebėti teorines žinias pritaikyti įstaigų administratoriaus darbe (priėmimo į darbą, pretendentų atranka, atleidimo iš darbo dokumentai);8. Susipažinti su organizacijos vidaus tvarkos taisyklėmis, darbo vieta;9  Įgyti praktinio darbo įgūdžių, suvokti įstaigų administravimo darbo metodus, patvirtinti ir įvertinti įgytas teorines žinias.

Bendrosios nuostatos (yra juridinis asmuo, kapitalas padalintas lygiomis dalimis i akcijas, bendrovės veiklos laikotarpis- neribojamas, ataskaitiniai finansiniai metai prasideda nuo sausio1d iki gruodžio 31d.)

Bendrovės valdymas ( visuotinis akcininkų susirinkimas, generalinis direktorius, valdyba sudaryta iš penkių narių. Valdybos nariai: generalinis direktorius - Tomas Bielinskas, Ekonomikos skyriaus vedėjos pavaduotoja ,Šiaulių miesto savivaldybės administracija- Vida Lašinienė, technikos direktorius- Silvas Gediminskas, eksploatacijos direktorius Vilius Laužikas, ekonomikos ir finansų direktorė- Aldona Augustinienė)

Darbo sauga – tai kompleksinė socialinė techninė mokslo šaka, nagrinėjanti teisines saugaus darbo organizavimo bei administravimo normas, būdus gerinti darbo sąlygas, gamybinio traumatizmo, apsinuodijimų ir profesinių ligų profilaktikos, technologinių procesų saugumo, darbo higienos, gamybinės sanitarijos klausimus, apsaugos nuo gaisrų, sprogimų ir kitų avarijų būdus. Darbo saugos dėstomojo dalyko uždavinys – suteikti besimokantiems teorinių ir praktinių žinių, kad tolesnėje veikloje jie mokėtų organizuoti darbo saugą gamyboje , sugebėtų diegti racionalias saugaus darbo priemones, valdyti sudėtingus technologinius procesus bei techniką.

Kaip ir kiekvienas darbuotojas, taip ir aš būdama praktikantė turėjau išklausyti įvadinį saugaus darbo instruktažą skirtą mano užimamoms pareigoms administracijoje.

Pagrindiniai aspektai susieti su mano darbo vieta tai privalėjau žinoti kaip visapusiškai :

Darbo sutarties turinys susideda iš būtinųjų sąlygų ir papildomų sąlygų.

Darbo kodekse 95 straipsnyje nurodomos dvi būtinosios sąlygos:

Kaip ir kiekviena darbo sutartis, taip ir ši gali būti keičiama abipusiu šalių susitarimu pranešant apie tai raštu (dėl laikino perkėlimo į kita darbo vietą ypatingais atvejais, dėl prastovos, ar perkėlimas į kitą darbą siekiant apsaugoti darbuotojo sveikatą). Arba darbdavio iniciatyva pranešant apie tai raštu (dėl darbo sutarties nesilaikymo, bandomuoju laikotarpiu neįvykdant savo pareigų, darbo sutarčiai pasibaigus.

Dalykinėje sferoje pasitaiko konfliktų. Trintis su pašaliniais žmonėmis aštuonias valandas per dieną gali suerzinti ne vieną, todėl stengiamasi laikytis profesinio bendravimo taisyklių: išlikti taktišku, tolerantišku, laikytis tinkamo takto, turėti kantrybės ir prireikus rasti kompromisą.

Manau, jog profesinio bendravimo ir darbo komandoje įgūdžių tobulinimas UAB „Busturas“ yra gan aukšto lygio. Įmonėje vykstančių susirinkimų ir pasitarimų metu vykdomas komandinis darbas. Darbuotojų kolektyvas gali išsakyti savo poziciją vienokiais ar kitokiais klausimais, sprendimai priimami kolektyviškai, o ne vien direktoriaus sprendimu. Išklausoma kiekvieno darbuotojo nuomonė. Nors darbo aplinka ir oficiali, tačiau visas kolektyvas bendrauja šiltai ir maloniai. Tai, manau, labai svarbu norint palaikyti gerus tarpusavio santykius ir siekti gerų rezultatų. Todėl profesinio bendravimo ir ypač darbo komandoje įgūdžių tobulinimas šioje įmonėje yra skatinamas ir kuriamas.

  • Viešasis administravimas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 43 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2636 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aiste
  • Pažintinė praktika UAB Busturas
    10 - 10 balsai (-ų)
Pažintinė praktika UAB Busturas. (2015 m. Lapkričio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/pazintine-praktika-uab-busturas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:23
×