Pažintinė praktika UAB „Simatra group“


Įvadas. Įmonės veikla ir tikslai. Įmonės charakteristika. Įmonės pristatymas. Įmonės ypatybės. Įmonės tikslai. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Įmonės organizacinės valdymo struktūros parinkimas. Įmonės. Darbuotojų. Įmonės teikiamos paslaugos. Įmonės.


Aprašyti savarankišką užduotį –

Visi turi savo vieta kurioje dirba ir už kurias yra atsakingi. Bet vienas iš svarbesnių žmonių yra vadovas, kuris atsako už visa įmonę ir jos ateitį.

Naudojamos virš 30 vilkikų su tentinėmis puspriekabėmis ir šaldytuvais. (visos iš jų yra draustos CMR draudimu). Pagrindiniai yra du transporto priemonių parkai. Vienas randasi Lietuvos teritorijoje, o kitas Turkijos.

Naudojamos naujausios IT sistemos kurios padeda vairuotojams įveikti atstumus nuo taško A į taška B. Navigacijos kurios rodo kelia ir perduoda signalus kur randasi krovinys logistui, kad jis galėtu jį reguliuoti jo darba ir, kad krovinys atvyktu laiku į reikiama vietą.

Informacijos įmones tinklapyje nėra surašyti jų partneriai ir paskaitoje tai pogi nebuvo paminėti, bet logiškai pagalvojus tai būtu Lietuvos įmones kurioms tiekia prekes iš Turkijos ir tarpinės šalys ir žinoma Turkija. Dar būtu galima priskirti muitine kiap partneri su kuria gerai sutaria.

Turi būti pateikta užduotis, remiatis literatūros šaltinių analizę, būtinai nurodant cituojamą šaltinį.

Apžvelges įmones „Simatra group‘‘ 19 metų veiklą galiu pasakyti, kad įmone labai pasistumėjo į priekį tobulėjant ir plečiantis Europoje ir pasaulyje. Įmone išsiplėtus per dvi šalis Lietuvoje ir Turkijoje turi savo sandėlius ir palaiko gerus ryšius su muitine. Lyginint su kitos dvejomis įmonėmis kurias pasirinkau, visgi pirmauja savo darbuotojų skaičium ir vilkikų. Nepamirškim ir įrangos (GPS, navigaciju, navigatoriu ir kt.) atnaujinimų kas metus. Tai jiems padeda greičiau ir papraščiau pasiekti reikiamus taškus.

Mano nuomone transporto sistemoje pagrindiniai aspektai yra ką veži, kaip veži ir kur veži.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1897 žodžiai)
  • Kolegija
  • Danielius
  • Pažintinė praktika UAB „Simatra group“
    10 - 2 balsai (-ų)
Pažintinė praktika UAB „Simatra group“ . (2017 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/pazintine-praktika-uab-simatra-group.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 08 d. 04:52
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!