Pažintinė verslo praktika siuvimo įmonėje


Pazintines praktikos ataskaita pavyzdys. Pažintinės praktikos ataskaitos pavyzdys. Pazintines praktikos ataskaita. Praktikos ataskaita siuvimo imoneje. Siuvimo imones praktikos ataskaita. Uab viktima. Pazintine praktika. Pazintines praktikos ataskaita verslo vadyba. Baigiamoji praktikos ataskaita siuvimo imoneje. Siuvimo įmonė referatas.

Įvadas. Geografinė padėtis. Darbo rėžimas. Įmonės tipas. Veiklos kryptis. Įmonės paslaugu asortimentas. Įmonės vietą lietuvos rinkoje bei aplinkoje. Naudojamos informacinės technologijos. Darbuotojai. Valdymo organizacinė struktūra. Saugos reikalavimai. Darbuotoju motyvavimas. Įmonės dalyvavimo užsienio rinkose forma, nurodyti įmonės plėtros galimybes. Literatūra.

Pažintine praktika aš atlikau savo pasirinktoje firmoje UAB viktima , kurioje šiuo metu dirbu, bet ne vadybininko pareigose. Ši įmonė yra paslaugu sferoje, siuva paltus, plosčius.

Mano praktikos tikslas buvo susipažinti su įmonės veikla, struktūra tikslas – siūti gautus išskirtinio dizaino užsakymus (savitas modelio dizainas, audinių parinkimas, konstravimas, profesionalios technologijos), gaminių kolekcijas, užtikrinti aukštos kokybės gamybą, rasti realizacijos rinką vakarų europos šalyse.

Uab viktima įmonė aktyviai dalyvauja tarptautinėse parodose, reklamuojasi europos kataloguose, ieškodama naujų rinkų, naujų užsakovų, palaiko ir plečia ryšius su rastais užsakovais. < įmonė yra įsikūrusi patogioje geografinėje padėtyje naugarduko 41 g. , šalia įmonės yra nemokama mašinų stovėjimo aikštelė, todėl klientai visada ras kur pastatyti mašima.

įmonė yra apsupta mūsų įmonė kaip ir kitos siuvyklos dirba valandas per parą, nuo valandų iki 16 valandos, tame tarpe darbininkai turi dvi pertraukas papietauti, pirma pertrauka prasideda 10 valanda UAB viktima yra uždaroji akcinė bendrovė, nes priklauso vienam savininkui kuris atsako ir įmonės turtu ir s siuvimo paslaugos užsakovams: siuvimo paslauga yra atliekama užsienio kompanijoms, kurios turi savo vardą ,kolekcijas, pačios dalyvauja rinkos tyrimuose bei reklaminėse akcijose, pačios parduoda produkciją arba tiesiai vartotojams (dažniausiai tai next kompanijos), arba mažmenininkams. Tokių pirkėjų geografija yra parenkama pagal aukštą ša tai siuvimo paslaugas teikianti organizacija. Jos pagrindinės teikiamos paslaugos yra drabužių siuvimas (liekniem atsižvelgiant į dabartine Lietuvos padėti, dėl nedarbo padidėjimo. Uab viktima laikosi pakankamai gerai, taip darbo sumažėjo, nes sumažėjo rūbų paklausos kiekis, arba galimi ištekliai ant jų. Bet kadangi mūsų įmonė rūbus importuoja į kitas šalis, tai truputi padeda įmonei išvengti bankroto ir žmonių atleidimo.

Bet kadangi Lietuvoje tokiu įmonių yra apie 700 , tai galima nuspręsti , kad konkurencija šiandien naudojamos moderniausios vokiečių firmos diurkopp ir japonų firmos juki siuvimo mašinos bei italų kompanijos  vi. Be. Mac  siuvimo automatų linija. Drabužių dizainui kurti naudojama v-sticher kompiuterinė programa leidžianti modelius kurti erdviniame vaizde. Naudojamos UAB viktima įmonėje bendras darbuotojų skaičius yra 62 ir vadovai ir specialistai, kas sudaro apytiksliai 7,4 % dirbančių.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2011 m.
  • 8 puslapiai (972 žodžiai)
  • Universitetas
  • Satigra
  • Pažintinė verslo praktika siuvimo įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pažintinė verslo praktika siuvimo įmonėje. (2011 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/pazintine-verslo-praktika-siuvimo-imoneje.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 23:39
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo