Pažintinės praktikos ataskaita autoservise


Įvadas. IĮ „česma“ serviso charakteristika. Servise naudojama įranga. Mb „Bosh car service“ serviso carakteristika. Autoservise naudojama įranga. UAB „Ordo“ serviso charakteristika. Autoservise naudojama įranga. Išvados. Literatūros šaltiniai.


Šį pusmetį turėjau profesinės pažintinės praktikos užsiėmimus, kurių pagrindinis tikslas buvo sužinoti kuo daugiau informacijos apie automobilių servisus, juose naudojamą įrangą ir veiklos sritis. Per šiuos užsiėmimus kartu su praktikos vadovu vykome į tris Alytuje įsikūrusius automobilių remonto servisus, tai Česlovui Majauskui priklausantį IĮ „ČESMA“, Ryčio Zautros vadovaujamą MB „BOSH CAR SERVICE“ ir Manto Žuraulio vadovaujamą UAB „ORDO“. Kiekviename iš šių servisų buvo paskirtas atsakingas asmuo kuris mus supažindino su autoservise atliekamais darbais, aprodė servisų vidų, papasakojo apie jų naudojamą įrangą. Šiame darbe atskirai papasakosiu plačiau apie kiekvieno iš šių servisų automobiliams ir jų detalėms atliekamus aptarnavimo ir remonto darbus. Taip pat papasakosiu apie servisuose turimą ir naudojamą įrangą.

Servise yra naudojami trys dviejų kolonų lengvūjų automobilių keltuvai, suvirinimo aparatas, grežimo bei šlifavimo įrankai, pneaumatinis veržliasukis, paprasti veržliarakčiai ir atsuktuvai, kompiuterinės diagnostikos įranga. Autoserviso grindyse įrengti specialūs bėgeliai taip, kad juose būtų galima tvirtinti automobilio pakelimui reikiamą įrangą. Kadangi servisas atlieka ir automobilių dažymo darbus jame yra įrengta dažymo kamera su dažymui reikalinga įranga.

  • Microsoft Word 842 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1066 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ruta
  • Pažintinės praktikos ataskaita autoservise
    10 - 3 balsai (-ų)
Pažintinės praktikos ataskaita autoservise. (2018 m. Sausio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/pazintines-praktikos-ataskaita-autoservise.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 19 d. 11:46
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema