Pažintinės praktikos ataskaita gamybos įmonėje Devold Amt Uab


Įvadas. Bendroji dalis. Praktikos pristatymo vieta. Teisės aktai reguliuojantys UAB veiklą. Įmonės darbuotojų pareigybių nuostatai. Vidaus teisės aktai. Pažintinės praktikos metu įvykdyti darbai. Praktikos vietą atitinkantys dokumentai. Literatūra.


Pirmąją pažintinę praktiką atlikau Vokiečių ir Norvegų gamybos įmonėje, DEVOLD AMT UAB .

Praktikos metu buvo naudojama, įmonėje sistemingai įdiegta programa, kuriuo siekiama pagerinti įmonės veiklą ir kuri yra pripažinta tarptautiniu lygiu ( subalansuotos rodiklių sistemos).

Pirmoji pažintinė praktika prasidėjo antro semestro gale, ( 2017 06 01 – 07 14d.) gamybos įmonėje kuri yra įsikūrusi Pramonės g. 20 d. Kuršėnai Šiaulių r.

Priėmimo į darbą formos ir tvarka. Darbos sutarties sudarymas, pakeitimas r nutraukimas.

Apibendrinus šiuos tris punktus, kuriuose atsispindi įspūdingi skaičiai, susidaro įspūdis toks, kad į ES paramą gali pretenduoti tik didieji Lietuvos miestai, bei didžiulės įmonės Lietuvoje. Keliami aukšti reikalavimai „suriša“ įmonėms rankas dalyvauti ir gauti paramą. Verslo sąlygos yra vienodos tiek regionuose, tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet, manau, kad turėtų būti atsižvelgta kokioje provincijoje verslas vystomas. Iš kur įmonei, įsikūrusiai mažame miestelyje tokie skaičiai gali būti taikomi, yra skirtumas kur verslas vystomas Vilniuje ar Kuršėnuose. Vystymosi galimybės priklauso nuo verslo srities ir klientų skaičiaus. Natūralu, kad regione klientų skaičius yra ženkliai mažesnis, tačiau,  įvertinus šiuos kriterijus, yra nerealu mažam miestelyje per tris metus pakelti atlygį iki pusantro karto arba investuot tris milijonus arba priimti 50 darbuotojų. Manau, kad turėtų būti atsižvelgta kokiame regione yra įkurtas verslas, ir ar įmonė būtų pajėgi realizuoti tokius reikalavimus. Gera Vyriausybė turi sudaryti palankias sąlygas visiems verslininkams be išimties ir atsižvelgi į regioną. Ar jie būtų užsienio investuotojai ar Lietuvos, manau, kad užsienio investuotojams turi būti sudaromos tam tikros sąlygos, bet įmonės neturi būti skirstomos į užsienio ir lietuviškas. Turėtume džiaugtis, kad tokios stiprios valstybės, kaip Vokietija ir Norvegija žengia į Lietuvos rinką, šių užsienio investuotojų dėka, Kuršėnuose vien DEVOLD įmonėje dirba per šimtas Kuršėniškių.

Kadangi įmonė DEVOLD yra priklausoma nuo Vokietijos, o Vokietija nuo Norvegijos, nes pagrindinis vadovas yra Norvegija, šiuo atveju jau įmonė neatitinka šio reikalavimo. Manau, kad tai neturėtų turėti didelės reikšmės, nes pagrindinis investuotojas yra Norvegija. Norvegija kontroliuoja Vokietiją, o Vokietija – Lietuvą, šiuo atveju tarpininkas reguliuoja įmonę ir daro netiesioginę lemiamą įtaka. Įmonė yra dukterinė ir priklauso įmonių grupei, vėlgi „kiša koją“ norint gauti ES paramą.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2195 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vaida
  • Pažintinės praktikos ataskaita gamybos įmonėje Devold Amt Uab
    10 - 2 balsai (-ų)
Pažintinės praktikos ataskaita gamybos įmonėje Devold Amt Uab. (2017 m. Spalio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/pazintines-praktikos-ataskaita-gamybos-imoneje-devold-amt-uab.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 15:53
×
108 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo