Pažintinės praktikos ataskaita Kenos geležinkelio stotyje


Pažintinės praktikos užduotis. Įvadas. Apie ab "Lietuvos geležinkeliai". Įmonės ir jos veiklos aprašymas. Ab „Lietuvos geležinkeliai“ it struktūra. Vietinis kompiuterinis tinklas. Ab „Lietuvos geležinkeliai“ valdymo struktūros schema. Informacinės sitemos. Ab „Lietuvos geležinkeliai“ organizacinė struktūra. Informacijos apsauga įmonėje. Interneto panaudojimo galimybės. Išvados. Informaciniai šaltiniai.

a) Susipažinti su organizacijos struktūra, vykdomais veiklos procesais.

b) Susipažinti su organizacijos IT struktūra, duomenų centru.

c) Susipažinti su vietinio kompiuterinio tinklo panaudojimo ypatybėmis, kurios charakteringos organizacijai.

e) Susipažinti su transporto įmonių informacijos saugos priemonėmis. ĮVADAS

Kad kasdieninis darbas būtų greitesnis, paprastesnis, bei taptų kokybiškesnis geležinkeliuose yra naudojamos šiuolaikinės IT, informacinės sistemos, kompiuteriniai tinklai su kuriais šios praktikos metu man teko susipažintiAPIE AB „LIETUVOS GELEŽINKELIAI“

IT struktūros patikimumas tai svarus faktorius įtakojantis įmonės augimą, jos efektyvų ir sklandų darbą. IT struktūros elementų prastovos, gedimai ar tiesiog neefektyvus jų naudojimas daugumoje atvejų ženkliai įtakoja pajamas, klientų ir darbuotojų nuotaikas. Tinkama IT struktūra gali būti vienu iš pagrindinių įmonės konkurenciniu pranašumu.

Kenos geležinkelio stotyje yra naudojama kompiuterinė įranga, informacinės sistemos, vietinio tinklo įranga, kuri yra sujungta su LGITC (Lietuvos geležinkelių informacinių technologijų centru).

Kompiuteriai per tinklo adapterio kortą, tai yra specialią tinklo sąsają (interfeisą) kabeliais sujungiami tarpusavyje. Kompiuteriuose šalia vietinės operacinės instaliuojama tinklinė programinė įranga – tinklinė operacinė sistema (TOS), kurios pagalba kompiuteriai gali sąveikauti tarpusavyje.

Kenos geležinkelio stotyje veikia vietinis kompiuterinis tinklas. Tai uždarasis tinklas, aptarnaujantis stoties teritorijoje esančius vartotojus. Jame naudojama speciali ryšio įranga. Šis vietinis kompiuterinis Kybartų geležinkelio stotį aptarnaujantis tinklas yra sujungtas su Lietuvos geležinkelių informacinių technologijų centro (LGITC) tinklu. Šis vietinis tinklas leidžia patogiau ir greičiau dalintis informacija stotyje ir su LGITC, bendrai naudoti ne tik informacinius failus, bet ir taikomąsias programas tai yra, aktyvuoti jas iš bet kurios darbinės stoties, specialių tinklinių programų pagalba keli vartotojai gali įvedinėti duomenis toms pačioms programoms vienu metu, pavyzdžiui, pildyti žurnalą ar suvedinėti duomenis į sistemas, taip pat keli vartotojai gali naudoti tą patį spausdinimo įrenginį.

Kenos geležinkelio stotyje įdiegtos informacinės sistemos:

Informacijos apie atvykstančių traukinių perdavimus į LG ITC.

Informacijos apie išvykstančių traukinių perdavimus į LG ITC.

  • Informatika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 128 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (1882 žodžiai)
  • Kolegija
  • Žana
  • Pažintinės praktikos ataskaita Kenos geležinkelio stotyje
    10 - 11 balsai (-ų)
Pažintinės praktikos ataskaita Kenos geležinkelio stotyje. (2015 m. Lapkričio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/pazintines-praktikos-ataskaita-kenos-gelezinkelio-stotyje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 06:34
×