Pažintinės praktikos ataskaita UAB „Mobili garantija“


Įvadas. Įmonės steigimo principai ir ypatumai. Saugaus darbo reikalavimai. Įmonės viduje naudojami dokumentai. Praktinės veiklos aprašymas. Informacijos kaupimo šaltiniai. Praktikos tikslų įgyvendinimas. Marketingo kompleksai. Vartotojai. Konkurentai. Produktas. Paslauga. Išvados ir apibendrinimas. Priedai.


Šiandien įmonės ir įvairios organizacijos užima vis didesnę reikšmę šiuolaikiniame pasaulyje. Kiekviena įmonė arba organizacija yra unikali ir skirtinga savo siūlomų gaminių, paslaugų kokybės, ypatybių bei veiklos būdo atžvilgiu.

Pažintinę praktiką atlikau UAB „Mobili garantija“, Klaipėdos filiale. Tokį mano darbovietės bei praktikos atlikimo vietos pasirinkimą lėmė domėjimasis besivykstančiomis technologijomis, jų subtilybėmis.

UAB „Mobili garantija“ yra oficialus NOKIA, SAMSUNG, LG ir kitų mobiliojo ryšio aparatų garantinio ir pogarantinio aptarnavimo specialistas visoje Lietuvoje.

Praktikos metu buvo sprendžiami uždaviniai, kurie padėtų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, siekiant:

Charakterizuoti įmonę bei veiklos sritis, apžvelgiant jos kūrimosi istoriją, viziją, misiją bei tikslus;

Įsisavinti ir praktiškai naudotis informacinių technologijų, sistemų ir duomenų bazių galimybėmis, dirbti kompiuterinėmis programomis, taikyti apskaitos programos „Tėja“ duomenų apdorojimo metodus;

Išmokti dirbti ir bendrauti su įmonės esamais bei naujais klientais.

UAB "Mobili garantija" yra oficialus NOKIA, SAMSUNG, LG bei kitų mobiliojo ryšio aparatų garantinio, draudiminio ir pogarantinio aptarnavimo atstovas Lietuvoje.

Šiuo metu įmonė yra sparčiai praplėtusi savo veiklą, įkurdama naujus filialus net 7 skirtinguose Lietuvos mietuose: Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Utenoje, Visagine ir Alytuje.

Prekyba mobiliojo ryšio aparatų NOKIA, SAMSUNG, LG, Huawei, GSMART, SONY, Prestigio, Asus, Myphone, HTC, Apple, CAT, eStar, Honor modelių originaliomis baterijomis, korpusais, ar kitais priedais.

Darbuotojus, su saugaus darbo reikalavimais, supažindina darbdavys ir PC „Akropolis“ vadovybė. Darbdavys darbų saugą perteikia per darbo sutartį. Šie reikalavimai labiau yra susiję su tuo, kas vyksta pačioje darbo patalpoje (nuomuojamose PC „Akropolis“ patalpose). PC „Akropolis“ vadovybė supažindina labiau su abstraktesniu planu, t.y. evakuacijos planu, is pačio PC „Akropolis“ komplekso, suteikiamos kiekvienai darbo vietai „Prekybos centro vidaus tvarkos taisyklės“:

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1393 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jolanta
  • Pažintinės praktikos ataskaita UAB „Mobili garantija“
    10 - 2 balsai (-ų)
Pažintinės praktikos ataskaita UAB „Mobili garantija“ . (2018 m. Vasario 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/pazintines-praktikos-ataskaita-uab-mobili-garantija.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 22 d. 18:26
×