Pedagogas projektu vadybininkas


Pedagogas – projektų vadybininkas.

Šiandien beveik kiekvienas, net ir profesionaliai nesusiduriantis su vadybos reikalais, suvokia, kas yra projektas. Šiuolaikinėje švietimo sistemoje projektams teikiama ypatinga reikšmė skatina aktyviai jais domėtis mokslininkus, mokytojus ir mokinius. Apie projektus vis dažniau kalbama, kaip apie priemonę Lietuvos švietimo sistemai išjudinti ir modernizuoti, siekiant geresnių mokymo(si) rezultatų ir gerinti švietimo sistemos darbą. Kadangi šiuolaikinis pasaulis vis glaudėja, projektai tampa neatskiriama mokymo(si) organizavimo proceso dalimi, nes siekiama neatsilikti, atsižvelgti į šių dienų reikalavimus, praplėsti žinių prieinamumo ribas.

Šiuolaikinėje visuomenėje, gausėjant informacijos srautui bei plečiantis informacijos šaltinių įvairovei mažėja mokytojo, kaip žinių perteikėjo, vaidmuo. Formuojasi tokie pagrindiniai mokytojo vaidmenys: partneris, konsultantas, dalyvis, skatintojas, aprūpintojas. Mokytojas tampa moksleivių ugdymosi proceso partneriu ir padėjėju, jo misija – padėti moksleiviui suvokti save ir savo aplinką, išgauti iš informacijos lavinos tinkamą pagal gebėjimus informaciją ir paversti ją vertingomis žiniomis.

  • Sociologija Esė
  • Microsoft Word 28 KB
  • 2014 m.
  • 6 puslapiai (1653 žodžiai)
  • Viktorija
  • Pedagogas projektu vadybininkas
    10 - 2 balsai (-ų)
Pedagogas projektu vadybininkas. (2014 m. Birželio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/pedagogas-projektu-vadybininkas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 14:01
×