Kaip išsirinkti vieną kūrybiškumo ugdymo metodą taikomą neformaliajame ugdyme?

Reikia išsirinkti vieną kūrybiškumo ugdymo metodą taikomą neformaliajame ugdyme, padėkite.

KlausimaiPedagogikaLygis: Universitetas2 atsakymaiKlausimas atsakytas
Spalio 19 d. 20:38
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (2)

Ana

"Pridėk sakinį“ primena smagų žaidimą, į kurį noriai įsitraukia visi vaikai. Jo esmė paprasta: dirbdami porose arba nedidelėse grupelėse mokiniai atsakinėja į kelis su iliustracija susijusius klausimus, po kiekvieno klausimo lapeliai užverčiami ir siunčiami kitai porai (grupei). Vėliau lapeliai išvyniojami ir skaitomas bei interpretuojamas sukurtas tekstas.

Spalio 27 d. 09:42 Geriausias atsakymas

,,Minčių audros“ metodas naudingas tuo, kad per trumpą laiką galima sukurti daug idėjų. Lavina kūrybiškumą ir leidžia naudotis kitų patirtimi.

A. Osborn sukūrė keturias pagrindines ,,Minčių audros taisykles“:

nekritikuoti;
sukurti neįprastas idėjas;
siekti kiekybės;
apjungti ir patobulinti idėjas.
Idėjų generavimas: dalyviai savo idėjas užrašo lape, paskui užrašytas mintis išsako garsiai; visos išsakytos idėjos užrašomos lentoje arba popieriaus lape; norint sukurti kuo daugiau idėjų, tai kartojama keletą kartų. Idėjų plėtojimas: siūloma užrašytas idėjas apjungti arba patobulinti. Idėjų vertinimas: dalyviai balsuoja už geriausią idėją.

Metodo privalumai: mokomasi reikšti idėjas, nustatyti prioritetus.

Metodo trūkumai: balsuojant daugiausia balų gauna labiausiai visiems priimtinos idėjos, bet ne geriausios, originaliausios.

Spalio 20 d. 14:34
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo