pedagogika

Socialinnis pedagogas, kokia pagalba teikia mokiniams pandemijos metu. Kokie sunkumai vaikams šio sunkiu laikotarpiu, kokia yr būtina pagalba, mokyklose, vaikų globos namuose, sprendimai, išūkiai, pagalba.

KlausimaiPedagogikaLygis: Universitetas4 atsakymaiKlausimas atsakytas
Kovo 7 d. 00:58
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (4)

Mokiniams teikiama socialinio darbuotojo, psichologo, mokytojo pagalba, vaikams sunku sisikaupti, trūksta gyvo bendravimo, ilgai užsisėdėję namuose nebenori eiti į lauką. dėl įtampos pašalinių darbų sunku sisikaupti mokantis.

Kovo 11 d. 11:46 Geriausias atsakymas
Andžej

Socialinis pedagogas dirbdamas nuotoliniu būdu su mokiniais, vaikų namų globotiniais stengiasi padėti adaptuotis naujame mokslų metode, stengiasi nuraminti ir palaikyti vaikus. Vaikams yra sunku mokytis nuotoliniu būdu, susikaupti namuose bei nesimatyti su klasiokais. 

Kovo 11 d. 13:51 Geriausias atsakymas
Nilė

Nežinau tiesiog. Gal. Nežinau. Turbūt jie turi suprasti ko nori vaikas. Ir leisti jam išsikalbėti. Ir jie turi vaiką išgirsti.

Kovo 10 d. 15:57
Edas

daugeli žmonių sunku susikaupt dėl įtampos todėl jie negali sukaupt viso dėmesio į atliekama darba. Kartais Jiems gal net sunku suprasti tam tikrą mokama temą, dėl pašalinių veiklų.

Kovo 10 d. 17:35
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo